Help for English

upozornění na zprávy

 

Existuje tu možnost upozornnění na soukromou zprávu? Hledala jsem v nastavení a nic moc jsem nenašla (ale to nic nenaznamená :-) ). Našla jsem teď 4 dny starou zprávu a to ještě považuji za náhodu… Buď kdyby to čísílko mohlo svítit třeba červeně? – to odhaduji jako snažší řešení, spíš než nějaké vyskakovací upozornění.

A nebo jde nastavit notifikace a já jsem to minula?

Moc děkuji

Dobrý den,

notifikaci na mobil či mail tu bohužel nemáme. Na levé liště by ale mělo u ‘Soukomé zprávy’ být v závorce tučně uvedeno, kolik máte nepřečtených zpráv. Pokud zprávy přečtete, nemělo by tam být nic, pokud potom přijde zpráva, mělo by tam ‘svítit’ tučně (1).

Ano, ono to svítí tučně. Jenže jak je to ve stejné barvě, byť trochu tmavší. Tak se mi už nejednou povedlo to dlouho přehlížet :-( Tak jestli by tam třeba nešla naprogramovat červená (?) nebo tak něco?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.