Help for English

Potrebuju nutne pomoc! Prosiim..

 

Ahoj, v pondeli budu psat ctvrtletku na tema. Neco jako rozhovor, na tema domluva na cestu do Parize. Jak se tam dostanem, co tam budem delat a tak.. Je to hruza a ja fakt nevim jak.. :-( Kdyby se chtel nekdo procvicit naky kratky rozhovor prosim..

zkuste něco napsat, my se vám na to mrknem a pomůžem

A nemohla byste mi prave neco napsat? Ja bych si to pak nejak dodelala ale ja vubec nevim ani jak zacit.. :-(

no tak zase nemůžete počítat s tím, že vám tady někdo vymyslí domácí úkol :-D Šoupněte sem něco třeba i česky…

Ok, then. So, why are you goin' to Paris? Do you have any friends there? :) Or just a job interview? Tell us. :-)

  • I hear you are going to Paris. Is that right?
    • Yes. I am leaving next Monday.
    • Why are you going? Business, leisure?
    • Well, it's a business trip. I want to stay there a bit longer though. You know, I've never been there.
    • Yeah, I can understand. I love Paris. I've been there twice. Where are you staying?
    • I don't know really. My assistant has booked a hotel for me, but I don't know its name.
    • Is it in the centre or in the suburbs?
    • I don't know that either but I'm sure it's a nice hotel. Susan, my assistant, knows I would never stay in a two-star hotel.
    • Good for you.
    • You have been there so tell me – where should I go? What is worth visiting?
    • I don't know. You will definitely want to see the Eifel Tower, right?
    • Yeah, that's for sure…

    etc.

    etc.

    etc.

    Ať se máte od čeho ‚odrazit‘ :-)

Romane, to se dá léčit :-D
(joke, nebrat osobně) :-)

Já vím… měl jsem asi dobrou náladu, tak jsem si řek, že trochu pomůžu. Tys taky začal, ale nějak jsi to nedotáhl do konce…

Tobě se tam něco nelíbí?

Téda, Romane,no koukej, já bych taky potřebovala napsat essay :-D :-D :-D (sranda jo, neber to nějak blbě…)

goin' nejde? :)
Ne, je to ok, proč by se mi něco nelíbilo?

nám se to oběma velice líbí, my jenom, že bychom až tak nápomocní asi nebyli, obzvášť já jsem se ukázala poměrně zlá :-D

Dipsik: já jsem taky poměrně zlý – podobně jako ty většinou odpovídám taky, nevím co mě to popadlo :-)

seqwence: ale to víš, že to jde, dokonce jsem to z toho svého komentu vymazal, ale do školy, no nevím… :-)

Máš tam: „I want to stay there a but longer though.“ – asi to má být „a bit longer“ :?:

Taky jsem si říkal, že mi něco nesedí, ale řekl jsem si že to bude super advanced grammar :-D

dipsik: jasan, opraveno
seqwence: :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.