Help for English

English Me pro učitele

Komentáře k článku: English Me pro učitele

 

Dobrý den, lze v aplikaci englishme vložit do výukového plánu úkol tvoření slov ? Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od karolina86 vložený před 2 lety

Dobrý den, lze v aplikaci englishme vložit do výukového plánu úkol tvoření slov ? Děkuji

Dobrý den, máte na mysli, jestli lze tvoření slov vložit studentům jako úkol? Určitě ano. Jakákoliv aktivita v English Me lze zadat jako úkol (po vyhodnocení aktivity se klikne na Zadat úkol).

Nebo se ptáte na něco trochu jiného?

Ne, ne. Já jsem student (nevěděla jsem kam správně vložit komentář, omlouvám se). V aplikaci englishme mám výukový plán – 3 okruhy – 9 různých úkolů (náhodně vybraná slova, poslechové cvičení, překladové cvičení atd) a chcela bych, aby tam vždy bylo tvořeni slov. Je to možné někdy nastavit?

DObrý den, díky za upřesnění. Ne, obsah výukových plánů tvoří počítač automaticky. Doporučujeme si vždy tvoření slov spustit ze stránky “samostudium”.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.