Help for English

Přihlašování se

 

Nechápu, proč v počítači mohu být přihlášena emailem, ale mobil mě do aplikace pustí, jen když napíšu svůj nick naficka.

Dobrý den, přihlášení by mělo na všech přístrojích být stejné, lze použít buď e-mail nebo nick, a potom heslo. Nemůže se stát, že prohlížeč v telefonu vám předvyplní údaje jinak než prohlížeč v počítači?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před rokem

Dobrý den, přihlášení by mělo na všech přístrojích být stejné, lze použít buď e-mail nebo nick, a potom heslo. Nemůže se stát, že prohlížeč v telefonu vám předvyplní údaje jinak než prohlížeč v počítači?

Ano. Jde o to, že v počítači mám stále nastavené přihlášení. A našeptávátko mi ukazuje e-mailovou adresu. Kdežto v telefonu se pokaždé přihlašuji znovu a našeptávátko sice ukazuje e-mailovou adresu, jenže musím napřed napsat malé n, a potom teprve mi našeptávátko nabídne slovo naficka. Je to tedy zbytečně zdlouhavé. Ale zvykám si. Zdlouhavé je to také proto, že klávesnice v mobilu mi nabízí velké počáteční písmeno, což musím změnit na malé. Nevím, třeba bych se přihlásila i jako Naficka, tedy s velkým N.

Asi to bude záležitost mobilu. Jednou, když jsem se v mobilu přihlašovala poprvé, jsem tam zadala e-mail, a přihlášení se nepovedlo. Od té doby našeptávátko hlásí e-mail a až po prvním znaku přezdívky se ukáže správné přihlašovací jméno.

Teď jsem se v mobilu zkusila přihlásit emailem a funguje to Asi jsem předtím dávala špatné heslo.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.