Help for English

zkouška na úrovni C3

 

Chtela bych se s Vami poradit o vhodne jazykové zkoušce. Jsem na mateřske, ale byla jsem na pohovoru na mistním odborném učilišti na pozici učitel ekonom – angličtina a paní ředitelka mi řekla, že bych měla mít z angličtiny splněnou jaz. zkoušku na úrovni C3. Doma jsem si obvolala všechny jaz. školy ve Zlíně a bylo mi řečeno, že snad úroveň C3 ani není, ze nejvyšší je C2 a tu vypisuje Britská Rada 2× ročně? Nevíte někdo, která zkouška a kde by byla pro mě nejhodnější?
Diky za radu.

ano, C3 už neexistuje. Na C2 je např. zkouška CPE.
Myslím ale, že na střední odborné učiliště zkoušku C2 nepotřebujete. Paní ředitelka asi byla zmatená.

Doposud jediným držitelem jazykové zkoušky na úrovni C3 je Chuck Norris. Zkouška má název CMDE(Certificate of Mass Destruction in English). Při pokusu složit tuto zkoušku se osypal i sám Marek Vít.

chuck :-D

:-D A George Bush Jr., zdali jste slyšeli některý jeho projev. HTFSANS (How To Fuck up Such an Easy Speech). :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.