Help for English

Seriály v angličtině

 

jj, to máte pravdu, tak zkusím mrknout na Amazonu a třeba něco najdu. Ale jste hodný, že takhle všem radíte. Je to fakt skvělý web,smekám :-) Ta angličtina je zde úžasná

ja pro to nic nedělám? o tom tedy nevím, když to hledám už asi 2.den. Psala jsem zde, jestli náhodou nevíte, kde by se to dalo najít, protože už jsem fakt nevěděla, kde hledat. Tak chtěla bych se koukat zdarma, protože jsem studentka a takže asi v práci 5 hodin nestrávím. Kdybych pracovala, tak by mi to bylo jedno a koupila bych si to, ale bohužel zatím nepracuji.

Tedy Edito, vy jste samej nápad :-D Já už si sice SexInTheCity objednala na Amazonu, ale Vaše informace předám k zpracování mému muži. On se v tom titulkování a tak strašně vyžívá!! S tím otevřením titulků, o tom jsem taky uvažovala, ale když se mi to náhodou povedlo otevřít, bylo tam jenom „sypání“ jak já říkám – změť písmen, znaků, odkazů…

To Pafinkaa. Ale já tě (tykám, budeme asi ve stejném věku) nenapadala, jen jsem reagovala na to, že jsi neocenila alespoň odkaz na DH s čínskými titulky :-D a radu na jejich úpravu.
S tou cenou to chápu. Kdyby si člověk měl platit všechny materiály, jež by ke studiu chtěl, nic by se nenaučil :-).

Jo a našla jsem ti ještě hezčí odkaz http://www.cucirca.com/…ives-online/

Jdu vyzkoušet i to stáhnutí a přidání titulek, dám pak vědět. Nevím však, jak dlouho stažení bude trvat, jdu ven, tak možná se k tomu vyjádřím až později.

Ahoj,

Chápu, že někteří pracující lidé si raději seriál koupí, než aby si ho stáhli, nicméně si myslím, že v dnešní době se dá nastavit stahování seriálu/filmu/hud­by(včetně hledání) za stejně krátkou dobu jako si ho obědnat z Amazonu (Je to pouze moje doměnka, jelikož jsem nikdy nic z Amazonu neobědnával, nicméně předpokládám, že to nezabere více než pár minut).

O složitosti bychom se asi také mohli hádat, ale pokud člověk dokáže na počítač naistalovat program a dokáže základní programy ovládat, tak by s tím po krátkém vysvětlení také neměl být problém. Pro všechny ostatní lidi jsou tady synové/dcery, vnoučata atd., kteří na počítači vyrůstají.

Takže nesouhlasím s tím, že stahování z internetu je složité(to je samozřejmě invdividuální, mě by zase asi přišlo, že je složité něco si obědnat z Amazonu) a zdlouhavé. Nudné… no možná.

Nechci porovnávat stahování a nákup seriálů z internetu. Jako student si raději seriály stáhnu, ale jako pracující člověk a rodič bych si asi seriál koupil. Přeci jenom nějaký ten čas to zabrat občas, vyjímečně může dá se strávit lepším způsobem.

Tolik můj názor.

to Casmoredius. Díky. Jj, já taky netuším, jak ty titulky otevřít a taky jsem to měla v úmyslu dát Andrewovi, jemuž udělám radost – je stejného založení jako Váš manžel :-). Určitě by se to ale otevřít dalo a jak píši, nastudovat to před tím, projet nezmámá slovíčka, a pak se na to pěkně podívat. Nicméně už byste dopředu věděla děj :-)

Já neříkám, že stahování je složité, našla jsem spoustu odkazů na seriály v angličtině, jenže hledám stále, kde by byla možnost i nastavit si tam anglické titulky, jelikož jsem začátečník a moc tomu nerozumím.

to editas01: promiň, jestli jsi to tak pochopila, že jsem to neocenila, ale já ti několikrát děkovala a fakt jsem ráda, že jsi svůj čas strávila hledáním seriálu pro mě. Jestli jsem nepoděkovala, tak ti opravdu děkuju. Já tam jen napsala, že jsou tam čínské titulky a že tomu stejně jako začátečník právě moc nerozumím, jinak by v tom nebyl žádný problém právě. Ale jinak ještě jednou díky :-) Zkusím si pohrát s titulkami a stáhnout je, ale teď momentálně nějak není čas a musím se učit na zkoušku :-) Ale pak to zkusím tedy…

to editas01: promiň, jestli jsi to tak pochopila, že jsem to neocenila, ale já ti několikrát děkovala a fakt jsem ráda, že jsi svůj čas strávila hledáním seriálu pro mě. Jestli jsem nepoděkovala, tak ti opravdu děkuju. Já tam jen napsala, že jsou tam čínské titulky a že tomu stejně jako začátečník právě moc nerozumím, jinak by v tom nebyl žádný problém právě. Ale jinak ještě jednou díky :-) Zkusím si pohrát s titulkami a stáhnout je, ale teď momentálně nějak není čas a musím se učit na zkoušku :-) Ale pak to zkusím tedy…

Pafinkaa – no zase tak děkovat nemusíš. Jen jsem chtěla docílit toho, ať ty titulky zkusíš sama. Hm, mi se to prozatím nepovedlo, dám to na starost Andrewovi a dám vědět.
Nicméně zkus se na to podívat i bez titulek, aj je tam velice pěkná, pomalá…

to editas01: promiň, jestli jsi to tak pochopila, že jsem to neocenila, ale já ti několikrát děkovala a fakt jsem ráda, že jsi svůj čas strávila hledáním seriálu pro mě. Jestli jsem nepoděkovala, tak ti opravdu děkuju. Já tam jen napsala, že jsou tam čínské titulky a že tomu stejně jako začátečník právě moc nerozumím, jinak by v tom nebyl žádný problém právě. Ale jinak ještě jednou díky :-) Zkusím si pohrát s titulkami a stáhnout je, ale teď momentálně nějak není čas a musím se učit na zkoušku :-) Ale pak to zkusím tedy…

edita: říkala jste, že na amazonu najdu manželky jak s en titulkama tak cz? Jsem asi slepá, ale tam nepíšou, že by tam byly i český. :-( a jak je to u ostatních seriálů nebo filmů? :oops:

Český titulky má např. seriál Band of Brothers. Ale nevím, jestli je to šálek vaší kávy :-) O jiném seriálu nevím.

No, české titulky tam pochopitelně nenajdete. Na tomto webu se věnujeme angličtině a zásadně doporučujeme titulky anglické. České titulky člověku moc při učení se angličtiny nepomohou.

honyk: děkuji :-)
Marek Vít: ano, máte pravdu :-) s tím s vámi souhlasím, jenom mě to zajímalo :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.