Help for English

FCE červen 2009, kdo jdete a na co se těšíte?

 

Ahojte, tak kdo jde teď v červnu na FCE?

Ahojda, ja jdu v cervnu :) no respektive uz za par dnu, pisemna trinacteho, to je hrozne jak to rychle uteklo :) A co Ty, v sobotu nebo az v utery?

jojo, já už jsem po ústních a v sobotu 13.6. jdu na písemný…uf a že ta ústní za to stála teda… :shock:

Jak ustni, tak i pisemne za mnou. No uvidime, jak to dopadne. Necham se prekvapit, ale klapnout by to mohlo.

No jsem zvedavá, kromě Use of English mi to přišlo relativně v pohodě…

Držím palečky! :-D

Tak co, uz mate vysledky? Ja zapomnel prihlasovaci udaje doma, tak se kuknu az vecer. Ale kamos to dal, tak snad ja taky, abych nebyl na ostudu.

Tak uz su doma a je to tam. 77/100, krasny to vysledek 8-) Tak dufam, ze ostatni byli taky tak uspesni.

Gratuluji :-)

Mám 83/100, nejhorsi sem mela writing a speaking, coz me dost prekvapilo. Uz se tesim na certifikát:)

Koukám, že všichni čtenáři HFE na FCE uspěli :-)

to musí být nějaká náhoda, nemyslíš? :-D :-D :-D

asi jo, já jen tak žertoval, ale vždycky mám radost, když to někdo udělá :-)

já to samozřejmě taky myslel ironicky, tohle viditelně dokazuje, jak je HFE kvalitní…Samoz­řejmě, že ne všichni úspěšní se třeba připravovali výhradně z materiálů na HFE, no ale o tom se mlčí… :-D prostě HFE rulezzzzzzzzz :-) gratuluju…

taky gratuluju kameiv a diodka :-) yeah god bless HFE :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.