Help for English

kam jít na výuku AJ v Brně??

 

Máte někdo zkušenost s nějakou jazykovkou z Brna???
Co doporučujete a kde to stálo naopak za prd? Chci někam začít chodit,ale škol a agentur je tolik tak nevím co vybrat. Taky uvažuju o Callanově metodě, máte zkušenosti? Díky za názor

Já chodila na letní kurz aj do jazykovky při filozofické fakultě MU a bylo to skvělé. Výborní učitelé, bavilo mě to a zároveň jsem se toho i dost naučila

Mrkla jsem na stranky te fil.fakulty MU,ale na kurz,ktery bych chtela uz maji plno.Tak od ST zacinam chodit do Kr.Pole na anglickyjazyk­.com,Callanova metoda. Dela to manzelsky par. Stranky sice moc neinformuji,ale domluvila jsem si hodinu zdarma,omrkla a zdaji se fajn..tak uvidim za nejakou dobu. ahoj:-)

To je asi nejlepší řešení, za tu hodinu zdarma okoukneš jak se ti to líbí a vyhovuje a pak se budeš moct rozhodnout

Ahoj,
chodila jsem do školy Brno English Centre (www.brnoenglishcentre.cz) a bylo to super. Chodila jsem tam dva roky a udělala jsem opravdu pokrok. Učitelé jsou Češi ale i rodilí mluvčí a je to různě namíchaný. I čeští učitelé na tebe mluví výhradně anglicky a učit tam opravdu umí. Rozhodně doporučuji.

Ahoj,
jestli taky můžu trošku přispět,chodila jsem do jazykové školy LITE.Začala jsem tam s angl. nepolíbená a zhruba za rok a půl se už docela dobře domluvím v restauraci,hotelu na pláži atd. Taky dělají bezplatnou ukázkovou hodinu. Sídlili na Kobližné,ale mám pocit,že teď jsou na Cejlu.

Já bych doporučila školu na kotlářské Jazyková škola Brno, výborní učitelé i rodilý mluvčí, mluví se tam nejvíc anglicky ale když už vůbec nevíš tak ti poradí, všechno perfektně vysvětlí v angličtině tak že to pochopíš, tady je adresa: www.sjs-brno.cz

No, koukam, ze kazdy doporucuje neco jineho, takze je tezke si vybrat.. Nevite jak to je, jestli kdyz budu na jazykovce, zdali budu mit status denniho studenta? diky

to code: Tak jsem zjistil ze status studenta, neztratie, jen kdyz jdete na jazykovku po maturite.

Ale je přece Pomaturitní denní studim, ne? :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.