Help for English

Děkuju mooc

 

:-) chtěl bych vám poděkovat za tyto stránky, pomohli velmi mi pomohli dostat se k maturitě a udělat maturitu :) jsou jednoduché přechledné a bez reklam… Opravdu děkuju
A doufám že mi pomůžou i dále při zkouškách IELTS
zatím se mějte a pokračujte v této výborné práci :) tomáš

chtěla jsem touto formou také moc poděkovat za tyto naprosto fantastic,excellent and gorgeous stránky.Jako od lektorky ode mě dostáváte A+ :-)

Že jsou fantastické a vynikající to jo, s tím souhlasím!
Oslňující (gorgeous)? :?: To by snad jen ženská řekla. :-)

Děkuji za skvělé stránky. I když jsem angličtinu vystudovala (VŠ)a denně ji aktivně používám v zaměstnání našla jsem ještě mnoho věcí, které bych měla „dohnat“. :oops:

Ještě jednou díky za super práci! Doporučuji kde můžu :-)

tyto strnáky jsou fakticky nejlepší!!!!!!!!!!­!děkuju

Rudyard? 8-) Můžu jen v sekundě rozšířit tvoji slovní zásabu?GORGEOUS = senzační (hovor.),skvělý (hovor.),úžasný (hovor.),nádher­ný,oslnivý,pes­trý,oslňující

Tulzi: Rudy je nejlepší si nevšímat, i když já to většinou nedokážu.

I don't know about the Brits, but the Americans would use the word „gorgeous“ only for things that are very nice LOOKING, very pretty to LOOK at, OUTSTANDINGLY beautiful.

Cambridge Advanced Learner's Dic­tionary:

gorgeous
- very beautiful or pleasant:

What a gorgeous room/dress/colour!
The bride looked gorgeous.
The weather was so gorgeous.

Merriam Webster:
gorgeous:
- splendidly or showily brilliant or magnificent

SO WHY COULDN'T MY WEBSITE BE GORGEOUS?
Isn't it OUTSTANDINGLY BEAUTIFUL? :-D

ALRIGHT ALRIGHT ALREADY! So it's outstandingly beautiful. But it AIN'T gorgeous! :-)

Dobrý den Marku,

mohl by jste mi prosím poradit kde na Vašich stránkách naleznu užití členů ve větách, nikdy nevím kde užít the, a, an…
Moc děkuji.
R.

V sekci gramatika, zkuste si zadat do rozšířeného vyhledávání (hledání pouze v titulku článků) slovo ČLENY. Jistě potřebný článek najdete.

Děkuji.....
R.

Rudyard:
ty ses takovej malej trapacek, co? Co kdybys radsi jel do svy Ameriky a ‚oslnoval‘ je tam svoj anglictinou, coz?

Podle všeho (podle toho co říká) se do USA či Kanady oženil už před mnoha a mnoha lety.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.