Help for English

Software na vyuku anglictiny

 

Ahoj,

shanim software na vyuku anglictiny.
Nevite o nejakem, kde probiha vyuka podobne jako v nejake pocitacove hre – po splneni ukolu se otevrou dalsi ukoly (postup do dalsiho kola)

Jde mi o to, abych byl nejak motivovanej – s kamarady se predhanel, kdo se dostal dal.

Nevite o necem takovem?

Diky

Ten Little Indians / The Legend of the Apache Gold

Díky za odpověď, ale špatně jsem se vyjadřil.

Nemyslím počítačovou hru, ale software pro výuku angličtiny.
Ale výuka bude probíhat takovým způsobem, že si nemůžu pustit hned např. 8. lekci, nebo výuku průběhového času, ale že se tam musím prvně dopracovat přes předchozí lekce.

Dám příklad – dokud neplním test z 3. lekce na více než 80%, tak mě to nepustí do 4. lekce. Nebo u zkoušení slovíček – dokud nebudu mít pod 3 chyby, tak je musím stále opakovat dokola.

Tou hrou jsem myslel jen přirovnání (nepustí mě to dál, dokud nesplním předchozí lekci/úkol).

Díky

budem dneska offtopic a spytam sa Mareka: robite este na tej hre, z ktorej ste nam davali ako ochutnavku(bolo to tusim o nejakom spionovi)? V akom to je stadiu? :-)

no, předpokládám, že se k tomu dostanu až zase v létě… APACHE GOLD jsem taky dodělal přes loni přes léto.

Já Vás podpořím :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.