Help for English

Databáze uživatelů

 

Můžete mi prosím poradit, jestli lze nějakým způsobem vyhledávat v databázi uživatelů? Podle čeho jsou lastně uživatelé řezeni? Vzhleden k tomu, že už nás je odhadem kolem 12 tisíc, je prakticky nemožné poslat někomu soukromou zprávu, poslat email, kontaktovat ho na ICQ nebo se podívat na jeho webové stránky, pokud jsou samozřejmě v jeho profilu uvedeny. Možná jen nevím, jak na to. Díky.

Klikneš na jakéhokoliv registrovaného uživatele a v jeho profilu je napravo „Zobrazit ostatní uživatele“.

brain, asi jsem tě prve nepochopila. Řazení uživatelů podle abecedy např. by asi nebylo špatné.

Ano, přesně to jsem myslela. Nevím, jak se na konkrétního uživatele dostat. Databáze je již příliš velká na nějaké náhodné vyhledávání. Nemá-li konkrétní člověk právě aktuální příspěvek, je prakticky nedostupný.

Mrkneme na to… hned to asi nebude, máme teď kupu práce, ale dáme to na seznam TO DO.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.