Help for English

Ten Little Indians

 

Program mi nejde stáhnout..
Píše mi to: Installer integrity check has failed. Common causes include incomplete download and damaged media. Contact the installer's author to obtain a new copy.
Seabase a Apache jsem stáhla bez problémů.
Co s tím?

píše Vám to, že se soubor nestáhl celý. Opakujte stažení a přesvědčte se, že velikost souboru odpovídá. Pokud by to nešlo, použijte ke stažení jiný webový prohlížeč.

Děkuji za rady. Zkoušela jsem to několikrát a nic, tak zkusím přes jiný prohlížeč.

Bezva. Ještě jednou dík. Přes Mozillu to šlo hned :-).

Asi jsem úplně hloupý, ale vůbec nemohu přijít na to, co se po mě chce hned před těmi dvěřmi. Klíč mi do dveří dát nejde, jít ke dveřím mi taky nejde.. Zkoušel jsem všechno co mě napadlo a už mě žádný jiný příkaz nenapadá… :o

klíd DÁT do dveří – proč nenapsat, aby ty dveře odemknul?
JÍT ke dveřím – to, co píše, že vidí před sebou, u toho vlastně už je. Není potřeba k nim chodit.

Dobrý večer, nevím, jak dál. Mám 8 indiánů, zapálenou svíčku, stojím před tajnou chodbou a když projdu, objevím se znovu v hlavní hale. To asi není v pořádku, co? ;-)

tak nepište GO DOWNSTAIRS, protože tím mu řeknete, ať jde do prvního patra. Napište GO DOWN THE STAIRS nebo prostě GO DOWN.

Indiáni se mi moc líbí, díky :-D

Díky za radu, už mám dohráno, super hra, těším se na pokračování – díky :-)

já si nevim rady s kopání sem tu četl že potřebuju mapu ale nevim kde ji sehnat…poradí mi někdo ??

Prosím o radu, jsem za zrcadlem a nechce mi zapálit svíčku, sirky mám a taky nevím kde mám hledat mapu!!! Prosím prosím!!!!

light the candle

Mapa je dole pod schody za zrcadlem, budete muset nejdřív rozsvítit svíčku.

Ano, prosím, potřebovala bych pomoci. Jsem na 23%, nevím ale, jak otevřít poklop ve stropě nad schody. Nejde nic použít – židle, koš, sofa, stůl, zkoušela jsem i létat, někde jsem četla, že i nemožné :-). Hledám sirky. Děkuji moc.

poklop se otvírá jen zeshora. Musíte se nejdřív dostat na střechu, z ní na půdu a pak dolů poklopem zpět.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.