Help for English

doporučení britského seriálu

 

Ahojky,
žádám Vás o doporučení nějakého britského seriálu, který si mohu koupit. Na TV chytám jen český programy, takže musím poslouchat angličtinu z kupovaných zdrojů. Mám pouze americký seriál Friends, ale ten se mi již omrzel. Ráda bych britský seriál. Poradíte mi nějaké své oblíbené? Znalost angličtiny – střední úroveň. Díky

Například:

The IT Crowd
Black books
Misfits
The Office
Torchwood

V sekci diskuse v angličtině mi Roman S. doporučil tyto:

Absolutely Fabulous
Beautiful People
Big Train
Book Group
Cold feet
Eddie Izzard
Extras
Fat Friends
Fawlty Towers
Green Wing
Jekyll
League of Gentlemen
Let them eat cake
Little Britain
The Office
Psychoville
Rock Profile
Spaced
Swinging

:)

IT crowd, Black books, Top Gear…

Fawlty Towers – výborná komedie, ukázky jsou na youtube
edit: už psal Honza K.

No ty moje oblíbené mají občas velice specifický humor (pokud jde o komedie, což je většina). Je třeba se nejprve podívat na youtube na ukázky.

SKINS anglicky serial o dospivajici mladezi v Anglickem meste Bristol „alkohol,drogy,sex,las­ka a v neposledni rade skola“ tady si muzes precist vice o serialu http://e4-skins.cz/

Live on Mars (BBC)

IT crowd mě hned napoprvé překvapili srozumitelností angličtiny. Kromě toho dílu s fotbalem, samozřejmě :-) .

To já zase nedám dopustit na Doctor who, ale přiznávám, že se to asi nelíbí každému. Po zvyknutí si na herce jsem jim i docela dost rozuměla, tak se svojí úrovní angličtiny jsem na sebe byla docela hrdá :-D

Doctor Who mohu taky doporučit. Supr seriál, David Tennant je výborný.

To Jan Kraus: Jo, je to prostě nejlepší Doctor, ale ze začátku jsem měla opravdu hodně velké problémy mu rozumět, už je to lepší, ale stejně se chvílema docela ztrácím, hlavně když začne mluvit šíleně rychle a ještě k tomu o něčem mimozemským, nebo tak :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.