Help for English

CPE jako samouk?

 

Já s Headway zadne zkusenosti nemam a prijde mi, ze uz ji nikde ani tak moc nepouzivaji…ted spis frčí NEW ENGLISH FILE..

Jinak co se tyce kurzovych ucebnic, tak me osobne vyhovuje ucebnice INSIDE OUT …mate s ni nekdo zkusenosti?…libi se mi, jak je systematicky resena a taky mi prijde takova serioznejsi…za­jimave clanky,hodne praktickych cviceni,bezne kazdodenni hovorove fraze…a taky graficka uprava se mi libi…jsem s ni hodne spokojeny

2 Marek Vít: Po delší době jsem se konečně dostala k tomu, abych odpověděla. Objective jsem měla na VŠ, ale Headway jsem mela na kurzech general english na jazykovce v Anglii. Momentálně dělám kurz pro CAE a máme Expert Advanced se kterou jsem docela spokojená

Nevíte, prosím, kde by se daly najít nějaké informace o tom, jak se píše proposal a report na CPE? Hledám hlavně nějaké příklady i s hodnocením…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.