Help for English

Materiály na FCE a CAE

 

Tak koukám do té Destination. Když se učím slovíčka, mám si vypisovat všechny významy anebo pouze ten význam, který má k příslušné kapitole? Např. call off (v lekci Weather and the environment) píší význam „cancel“. Ale ve slovníku jsou i jiné významy pro toto frázové sloveso. Mám si tedy vypsat všechny anebo jet podle učebnice. U některých slovíček bych ale asi vypisovala až do večera :-D

vypisovat je záslužné, ale zapamatovat si je… :-) Zjistila jsem, že lepší je méně a pamatovat si. (V dalších kapitolách stejné frázové sloveso může být použito v jiném významu). Ale na ostatní významy se dívám do slovníku taky – jen tak pro pasivní přehled.

.

Nechystam sa sice na ziadnu skusku, ale rozoberaju sa tu knihy ako Destination a OWS a tak sa chcem spytat, ci sa sa kombinacia tychto knih hodi aj na take komplxnejsie studium, alebo by som sa mal poobzerat po niecom inom? Ide mi hlavne o rozsirenie slovnej zasoby. Sam seba by som hodnotil na nieco medzi A2-B1.

A kde sezenu ty testy na fce,cae z minulych let?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od verisek7 vložený před 11 lety

A kde sezenu ty testy na fce,cae z minulych let?

Stáhneš někde na netu nebo koupíš v knihkupectví Practice Tests Plus od nakl. Longman, Oxford nebo od Cambridge – vydává testy z minulých let.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od verisek7 vložený před 11 lety

A kde sezenu ty testy na fce,cae z minulych let?

Jestli ještě sháníš ty testy, napiš mi PM (soukr.zprávu) ;-)

Nevíte někdo o nějakém dobrém zdroji pro nácvik testů z key word transformation­s(CAE)? Může to být učebnice, odkaz na stránku, whatever. Díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Josef vložený před 10 lety

Nevíte někdo o nějakém dobrém zdroji pro nácvik testů z key word transformation­s(CAE)? Může to být učebnice, odkaz na stránku, whatever. Díky.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.