Help for English

Spořič obrazovky Help for English

ALL LEVELS Vydáno dne 14.11.2006

Náš spořič obrazovky, se kterým si budete moci ve volných chvilkách opakovat slovní zásobu, nabízíme zdarma ke stažení zde (velikost cca 200 KB).Spořič obrazovky HFE

název:

Spořič obrazovky Help for English

typ: spořič obrazovky
licence: freeware
výrobce: Petr Hudík, 2006
systém: Win XP, Win Vista, Win 7
popis: Originální spořič obrazovky, se kterým si budete moci ve volných chvílích procvičovat slovní zásobu. Obsahuje 85 okruhů slovíček! Na černé obrazovce se budou v určeném intervalu objevovat slovíčka anglicky nebo česky, a vy si budete muset říci jejich ekvivalent v druhém jazyce dříve, než ho počítač zobrazí. Interval si můžete nastavit dle vlastních potřeb, stejně jako směr překladu slovíček (z češtiny do angličtiny nebo naopak).
info: x
downloadDOWNLOAD ZDARMA


Pokyny ke stažení a instalaci:
  • Na odkaz klikněte pravým tlačítkem myši a zvolte 'uložit jako'. Instalátor si uložte např. na pracovní plochu vašeho počítače.
  • Spusťte tento instalátor. Klikněte na 'Install' a spořič se instaluje do vašeho adresáře systému Windows.
  • Nastavte si nový spořič jako aktuální v nastavení Windows (klikněte na START, Ovládací panely, Spořič obrazovky - zde si vyberte HelpForEnglish-spořič).
Pozor: Nefunguje-li Vám nastavení spořiče (program hlásí, že chybí nějaký ovládací prvek OCX), stáhněte si chybející systémový soubor zde: Stažený soubor si nakopírujkte do adresáře vašeho Windows, do složky System32.Pokračovat můžete zde:

ALL LEVELS

Trička HELP FOR ENGLISH

Trička Help for English jsou zde!
ALL LEVELS

Soutěž Help for English

Markéta Váňová
ALL LEVELS

Vítejte na Help For English!

Na těchto webových stránkách budete nacházet vše, co student anglického jazyka pro svůj život potřebuje, tedy rady, jak se učit, výukové materiály, testy, recenze knih apod. Příspěvky jsou převážně tvořeny zkušeným středoškolským učitelem angličtiny. Věříme, že na nich najdete inspiraci a hlavně pomoc ve studiu tohoto jazyka.
Komentáře k článku
Téma Přísp. Přečteno Poslední příspěvek
Nepřečteno Spořič obrazovky Help for English 31 86322 Od Iris43 poslední příspěvek
před 6 lety