Help for English

Textové hry nyní v novém...

ALL LEVELS Vydáno dne 06.11.2010

Informace o novinkách a změnách týkajících se našich textových her (Ten Little Indians, Apache Gold, Seabase Delta)Textové hry na HFE

Rád bych Vás informoval o několika změnách na našem webu, které se týkají našich textových her.

  • Jistě Vám neušlo, že je na světě nová hra SEABASE DELTA. Nezapomeňte, že soutěž s touto hrou trvá do konce listopadu!

 

  • Všechny naše hry (tedy i starší Ten Little Indians a Apache Gold) byly upraveny tak, aby spolupracovaly s programem Word Manager. Princip je stejný - neznáte slovíčko ve hře, kliknete na něj dvakrát a Word Manager Vám ho vyhledá. Rozdíl je v tom, že tento slovník je externí, není tedy součástí hry, jako tomu bylo doposud. Pokud byste si chtěli nově nalezená slovíčka ukládat a potom se z nich nechat zkoušet (jak tomu bylo u Language Lab), je potřeba, abyste byli do Word Manageru přihlášeni pod svým uživatelským jménem. Potom je i tato funkce dostupná.

 

  • Všechny hry nyní mají nový instalátor, není již možné stahovat si je v ZIP archivu. Zároveň jsem ve všech třech hrách opravil chybu se zapisováním poznámek v herní mapě (pokud hráč ve staré verzi psal poznámky oddělované čárkou, počítač potom jednotlivé části poznámek "rozmetal" po celém herním prostředí... omlouvám se těm, které to v minulosti frustrovalo).

 

 

 

  • Předělal jsem (a novou ikonkou opatřil) také naši rubriku Download. Měla by nyní být přehlednější.

 

  • Začínám pomalu pracovat na nové textové hře. Nebudu nic slibovat ani prozrazovat. Snad se již brzy dozvíte více a budu Vám moci nabídnout hratelnou ukázku ze hry.

 

  • Pokud byste měli nějaké nápady na případnou budoucí textovou hru, určitě mailujte. Pokud byste přišli s dobrými nápady, příběhy či dokonce s celým scénářem potencionální hry (od začátku až do konce), mohli bychom navázat spolupráci a hru společnými silami vytvořit (engine máme, obrázky zajistíme...)Aplikace pro výuku angličtiny od autorů Help for English!

Učte se s námi anglicky po celý rok již za 990 Kč. Získejte týden zdarma zde.

Pokračovat můžete zde:

ALL LEVELS

Pokračování Ten Little Indians BUDE!

Informace o připravovaném pokračování hry TEN LITTLE INDIANS.
ALL LEVELS

Ten Little Indians - Škola hrou

Zahrajte si počítačovou hru Ten Little Indians a nenásilnou formou si procvičíte čtení, psaní, slovní zásobu, gramatiku a další oblasti angličtiny.
ALL LEVELS

Legend of the Apache Gold (download)

Počítačová hra pro studenty angličtiny zdarma ke stažení (velikost cca 5 MB).
Komentáře k článku
Téma Přísp. Přečteno Poslední příspěvek
Nepřečteno Textové hry nyní v novém... 1 6495 Od littlewolf poslední příspěvek
před 9 lety