Help for English

Textové hry nyní v novém...

ALL LEVELS Vydáno dne 06.11.2010

Informace o novinkách a změnách týkajících se našich textových her (Ten Little Indians, Apache Gold, Seabase Delta)Textové hry na HFE

Rád bych Vás informoval o několika změnách na našem webu, které se týkají našich textových her.

  • Jistě Vám neušlo, že je na světě nová hra SEABASE DELTA. Nezapomeňte, že soutěž s touto hrou trvá do konce listopadu!

 

  • Všechny naše hry (tedy i starší Ten Little Indians a Apache Gold) byly upraveny tak, aby spolupracovaly s programem Word Manager. Princip je stejný - neznáte slovíčko ve hře, kliknete na něj dvakrát a Word Manager Vám ho vyhledá. Rozdíl je v tom, že tento slovník je externí, není tedy součástí hry, jako tomu bylo doposud. Pokud byste si chtěli nově nalezená slovíčka ukládat a potom se z nich nechat zkoušet (jak tomu bylo u Language Lab), je potřeba, abyste byli do Word Manageru přihlášeni pod svým uživatelským jménem. Potom je i tato funkce dostupná.

 

  • Všechny hry nyní mají nový instalátor, není již možné stahovat si je v ZIP archivu. Zároveň jsem ve všech třech hrách opravil chybu se zapisováním poznámek v herní mapě (pokud hráč ve staré verzi psal poznámky oddělované čárkou, počítač potom jednotlivé části poznámek "rozmetal" po celém herním prostředí... omlouvám se těm, které to v minulosti frustrovalo).

 

 

 

  • Předělal jsem (a novou ikonkou opatřil) také naši rubriku Download. Měla by nyní být přehlednější.

 

  • Začínám pomalu pracovat na nové textové hře. Nebudu nic slibovat ani prozrazovat. Snad se již brzy dozvíte více a budu Vám moci nabídnout hratelnou ukázku ze hry.

 

  • Pokud byste měli nějaké nápady na případnou budoucí textovou hru, určitě mailujte. Pokud byste přišli s dobrými nápady, příběhy či dokonce s celým scénářem potencionální hry (od začátku až do konce), mohli bychom navázat spolupráci a hru společnými silami vytvořit (engine máme, obrázky zajistíme...)


Online angličtina od autorů Help for English!

Bezkonkurenční online angličtina za 169 Kč měsíčně.
Přečtěte si více informací nebo si ji hned zdarma vyzkoušejte.

Pokračovat můžete zde:

ALL LEVELS

Pokračování Ten Little Indians BUDE!

Informace o připravovaném pokračování hry TEN LITTLE INDIANS.
ALL LEVELS

Ten Little Indians - Škola hrou

Zahrajte si počítačovou hru Ten Little Indians a nenásilnou formou si procvičíte čtení, psaní, slovní zásobu, gramatiku a další oblasti angličtiny.
ALL LEVELS

Textové hry v angličtině (trochu retro)

Zábavné hraní s angličtinou ve formě textových her! Vraťme se do osmdesátých let a zahrajme si výborné hry jako Gremlins, Kayleth a další!
Komentáře k článku
Téma Přísp. Přečteno Poslední příspěvek
Nepřečteno Textové hry nyní v novém... 1 7260 Od littlewolf poslední příspěvek
před 14 lety