Help for English

Soutěž s City & Guilds

ALL LEVELS Vydáno dne 16.10.2011

Soutěž z anglického jazyka pro studenty SŠ z Prahy a Středočeského kraje – City & Guilds English Language Contest 2011. Výhra – zájezd do Anglie!Soutěž o zájezd do Anglie

pro studenty SŠ z Prahy a Středočeského kraje

 

Rádi bychom Vám představili a zároveň Vás pozvali k účasti v nové soutěži pro studenty středních škol z anglického jazyka City & Guilds English Language Contest 2011.

Soutěž pořádá britská vzdělávací a certifikační instituce City & Guilds, která v rámci svých akreditovaných testovacích center organizuje mezinárodně uznávané zkoušky z angličtiny. Tyto zkoušky jsou uznávány řadou českých univerzit (více zde). Hlavním partnerem soutěže je cestovní kancelář PRO TRAVEL CK, s.r.o., která zajišťuje zájezdy pro školní kolektivy a která věnovala hlavní cenu pro vítěze a jeho učitele. Touto cenou je zájezd do Anglie.

Cílem soutěže je, aby si studenti 3. a 4. ročníků středních škol z Prahy a Středočeského kraje mohli porovnat znalosti s Evropským referenčním rámcem pro jazyky pro úroveň B2.

Soutěž bude probíhat v jedné kategorii a ve dvou kolech - školním a finálovém. Více informací naleznete v dokumentu "Podmínky".

Pro ty studenty, kteří se umístí na prvních pěti místech, jsou připraveny zajímavé ceny. Tyto ceny dodali partneři: PRO TRAVEL CK, s.r.o, internetové knihkupectví Englishbooks.cz, Jazyková škola Glossa, Jazyková škola Channel Crossings, Jazyková škola English Link, nakladatelství Macmillan, HR Forum a Accenture. Podrobnější informace o cenách naleznete v dokumentu "Ceny".

Více informací o podmínkách soutěže a termínů registrace naleznete v dokumentu označeném jako "Podmínky".

Co nejdříve se registrujte a přihlášky posílejte na [email protected].

Termín přihlášek je 21.10.2011!

Online angličtina od autorů Help for English!

Bezkonkurenční online angličtina za 169 Kč měsíčně.
Přečtěte si více informací nebo si ji hned zdarma vyzkoušejte.

Pokračovat můžete zde:

ALL LEVELS

City & Guilds English Language Contest 2012/13

Celonárodní soutěž z angličtiny pro studenty středních škol – City & Guilds English Language Contest 2012/13
ALL LEVELS

Video pohlednice z našeho města

Soutěž pro základní a střední školy – natočte video pohlednici o svém městě v angličtině!
ALL LEVELS

The Best English Teacher in the Czech Republic

Chodíte na základní nebo střední školu a máte dobrého angličtináře? Můžete ho nominovat do soutěže o nejlepšího angličtináře v ČR!
Komentáře k článku
Téma Přísp. Přečteno Poslední příspěvek
Nepřečteno Soutěž s City & Guilds 2 4905 Od ussul poslední příspěvek
před 12 lety