Help for English

Písničky k poslechu i k učení

ALL LEVELS Vydáno dne 09.09.2020

Na Help for English máme desítky písniček k učení nebo třeba jen k poslechu. Vytvořili jsme pro vás nyní SPOTIFY playlist s více než 50 písněmi z našich stránek.Písničky k poslechu i k učení

Na naše stránky jsme v průběhu let přidali několik desítek písniček v angličtině. Jedná se o spíše neznámé a určitě neohrané písně, ke kterým jsme svolení k použití dostali od samotných umělců. K písničkám jsme pro vás vytvořili doplňovačky (při poslechu doplníte do textu slova, která slyšíte) nebo jiné podobné aktivity. Po dokončení cvičení máme ke každé písničce český překlad a také okruh slovní zásoby, který se můžete učit přímo zde na Help for English nebo v naší aplikaci English Me, pokud jste jejími předplatiteli.

Na Spotify jsme pro vás vytvořili playlist s více než 50 písněmi z našich stránek.

Pokud jste si u nás písničky prošli, přečetli si text, naučili se slovíčka, můžete nyní už jen pohodlně poslouchat. Při poslechu se vám určitě naučená slovíčka a fráze budou hned vybavovat a lépe se vám uloží do paměti.

Playlist si můžete přehrávat, i když naše písničky ještě neznáte. Pokud narazíte na nějakou píseň, která se vám líbí, můžete si ji hned vyhledat u nás a pustit se rovnou do učení.

Všechny ‘naše’ písničky najdete v sekci Zábava.Online angličtina od autorů Help for English!

Bezkonkurenční online angličtina za 169 Kč měsíčně.
Přečtěte si více informací nebo si ji hned zdarma vyzkoušejte.

Pokračovat můžete zde:

INTERMEDIATE

StoryNory.com - Pohádky k poslechu zdarma

Ohromné množství nahraných příběhů pro děti, všechny nahrávky lze přehrávat on-line nebo si je stáhnout. Vše je zcela zdarma.
PRE-INTERMEDIATE

Dog commands in English

Sedni, lehni, k noze, zůstaň, přines..... tyto a další psí povely znají jistě i nepejskaři. Jak se ale tyto příkazy řeknou anglicky?

ALL LEVELS

Komentáře k článkům

Informace o novém systému hodnocení komentářů pod články. Již nebudeme nevhodné komentáře promazávat, ale koho by neslušné a hloupé komentáře zajímaly, může si je přečíst.
Komentáře k článku

K článku nejsou zatím žádné komentáře

Přidat komentář