Help for English

English Me! dárkový poukaz

ALL LEVELS Vydáno dne 12.12.2020

Co takhle udělat radost rodině či přátelům a dát jim roční předplatné naší výukové aplikace?Věděli jste, že předplatné naší aplikace English Me! můžete dát někomu jako dárek?

Máme nový vzhled, nové logo, a taky nový dárkový poukaz. A zrovna před Vánoci se možná bude hodit. Je to přece výborný vánoční dárek.

Pozn.: Pokud naši aplikaci neznáte, doporučujeme článek Aplikace English Me! (podrobný popis), nebo rovnou navštivte englishme.cz, kde si můžete aplikaci vyzkoušet na 7 dní zdarma bez jakýchkoli omezení. Stačí vložit váš email a vytvořit heslo.

Jak poukaz objednat

Dárkový poukaz v sobě skrývá vždy roční předplatné. Poukazů můžete objednat neomezené množství (čím větší počet, tím nižší cena na jedno předplatné).

  • Pokud nejste uživateli naší aplikace, na stránce www.englishme.cz klikněte na tlačítko “Koupit jako dárek”.
  • Pokud již jste našimi uživateli, přihlaste se do aplikace, v menu si otevřete kartu “Předplatné” a zde klikněte na obrázek dárku.

Nyní můžete provést objednávku libovolného počtu poukazů (čím více, tím budete mít výhodnější cenu). V případě, že máte v naší aplikaci vytvořený učet a objednáváte po přihlášení, získáte věrnostní kredit, který činí 30 % z hodnoty objednávky. Tento kredit pak můžete využít při nákupu dalších svých předplatných či poukazů.

Jak poukaz získat

Po provedení transakce (podporujeme instantní platby kartou i bankovním převodem) si budete moci poukaz stáhnout a vytisknout. Výsledný poukaz vypadá následovně:

Nejdůležitější jeho částí je unikátní předplacený kód.

Pokud u nás nemáte účet, přijde vám odkaz na stažení emailem. Pokud u nás máte účet, klikněte v menu vpravo nahoře na “Předplatné” a v části “Vyřízené objednávky” zvolte u dané objednávky “Zobrazit předplacené kódy”. Na další stránce uvidíte přehled kódů s možností si je vytisknout ve formě dárkového poukazu (formát PDF).

TIP:

Může se stát, že naši aplikaci máte předplacenou a zároveň víte o někom, komu by udělalo předplatné také radost. Pak můžete prodloužit své vlastní předplatné, přikoupit k němu dárkový poukaz a získáte hromadnou slevu.

Už při koupi dvou předplatných totiž nabízíme výraznou slevu. Místo 2980 Kč (1490+1490) zaplatíte pouze 1840 Kč (v přepočtu tedy 920 Kč na jedno roční předplatné).

V sekci předplatné pak zvolte “Výhodné předplatné pro malé skupiny” a zvolte dvě roční předplatná. Po zaplacení najdete ve vašich objednávkách možnost zobrazit si předplacené kódy a stáhnout dárkový poukaz. Jeden kód pak můžete uplatnit přímo na svém účtu a druhý můžete předat jako dárek.

Pokud vám do konce vašeho aktivního předplatného nějaký čas zbývá, čekat nemusíte. Jednotlivá předplatná se totiž sčítají.

Pozn.: Jako bonus navíc získáte věrnostní kredit 30% z hodnoty objednávky, který můžete využít při dalším nákupu.

Jak poukaz předat

Poukaz lze vytisknout nebo přeposlat emailem. Další možnost je přeposlat pouze unikátní kód (třeba esemeskou, ale to už trochu ztrácí formu dárku).

My vám nabízíme ještě malý kosmetický doplněk a to obálku, ve které můžete vytištěný poukaz předat. Výsledný dárek pak může vypadat takto:

Obálku k vytištění ve formě PDF (a následnému slepení) najdete zde.

Pozn.: Při tištění si ideálně nastavte tisk na šířku a bez okrajů.

Jak poukaz aktivovat

Obdarovaný pak použije předplacený kód z poukazu. Nutností je, aby měl založený svůj účet na englishme.cz. Pak v menu vpravo nahoře zvolí “Předplatné” a “Uplatnit kód”.

Předplatné začíná běžet až od momentu samotné aktivace (nikoli od data nákupu). Poukaz tedy můžete koupit v klidu s předstihem.

Pozn.: Podrobnosti o aktivaci jsou součástí každého poukazu.
Aplikace pro výuku angličtiny od autorů Help for English!

Učte se s naší online aplikací anglicky celý rok za 1490 Kč.
Přečtěte si podrobný popis nebo si rovnou vyzkoušejte týden zdarma.

Pokračovat můžete zde:

ALL LEVELS

English Me: Množstevní slevy již od dvou licencí

Víte, že při zakoupení dvou předplatných naší aplikace English Me získáte množstevní slevu 38%? Víte, že každé předplatné můžete v podobě dárkového certifikátu věnovat svým blízkým apod.?

ALL LEVELS

Výuková aplikace English Me! v novém

Naše výuková aplikace English Me! má nyní nový vzhled. Jaké jsme pro vás připravili novinky?

ALL LEVELS

Vylepšené funkce slovníku v English Me

Ve slovníku v English Me nově zobrazujeme i nepravidelné tvary sloves a odkazy na články, které se daných slov týkají.

Komentáře k článku

K článku nejsou zatím žádné komentáře

Přidat komentář