Help for English

gammets

 

kdysi kdesi jsem slyšela něco co se podobalo tomuto slovu. Zajímalo by mně, jestli to vůbec existuje a co to případně znamená, díky

(myslím, že to bylo ve spojení „all the gammets (of)“)

GAMMET podle velkého oxfordského slovníku nic neznamená…

gamete:
a mature male or female germ cell usually possessing a haploid chromosome set and capable of initiating formation of a new diploid individual by fusion with a gamete of the opposite sex :-D

Pavel: :-D gamety znám, ale myslela jsem něco jinýho…no nic, asi je to jen nemoc z povolání, tj. studia angličtiny, berem v lingvistice word formation :-D
Marek: tím spellingem si nejsem jistá, neznáte třeba nějaké podobné slovo? :-)

Nic mi to neříká, nevím. Je ale možné, že to bude něco jednoduchého… nemáte to někde v kontextu?

našla jsem třeba toto:

This weekend we ventured out to Barnes & Noble, and I stumbled across a new magazine…
Well it isn't exactly new, they are on their third issue, but it's new to me. Anyway, I loved it. If you haven't read it yet, run out and get yourself a copy. It's kind of a Martha Stewart meets Real Simple. Lots of fun articles covering all the GAMMETS: decorating, fashion, beauty, entertaining, & DIY projects.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.