Help for English

preklad

 

cawte chcel som sa vas spytat mam taky mensi problem som pozeral serial prison break po anglicky s anglickymi titulkami a ako utiekli z väzenia a potom mali ist na take lietadlo lenze to im uletelo a oni na nich kricali nech pristanu ale uz sa im to nepodarilo tak jeden z nich tych utecencov povedal ze what do we do now? a ten druhy povedal ze we run.teraz neviem co to znamena lebo gramaticky mi to nejako nesedi.poradili by ste mi? :)dakujem za kazdu radu

utíkáme, utečme, něco v tomto smyslu… taky mi to přišlo divný, ale zní to prostě cool :-D

jasně :-)
A: Co teď budem dělat?
B. Zdrháme! :-D

:-D

aha velmi moc vam krasne dakujem :)hehe aj mne ten vyrok prisiel smiesny :))

Btw, těšte se až se dostanete ke 4. sérii :-D :-)

jj ja viem ja som videl tretiu aj dve casti zo stvrtej len teraz pozeram podrobne po anglicky prison break :)a este jednu vec som chcel ze co je to Michael Scoffield, structural engineer five years for armed robbery :)

Michael Scoffield, pozemní stavitel/inženýr pozemního stavitelství, 5 let za ozbrojenou loupež :-)

aha dik fakt cize zjednodusene stavebny inzinier 5 rokov za ozbrojenu lupez fakt dik :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.