Help for English

Vlastní slovník

 

Dobrý den, je možné si vytvořit vlastní slovník (resp. seznam) z těch slovíček, které mi nejdou a potom by tedy on-line zkoušení bylo tvořeno právě těmito slovíčky. Díky

Vylepšení prvku zkoušení plánujeme, ale možná to bude trvat déle. Není to teď právě jednou z našich priorit. Jinak funkci, o které mluvíte, obsahuje můj komerční software na zkoušení slovíček, Language Lab. Umí toho ještě mnohem víc. Více info na mých stránkách.

Dobry den, zakoupil jsem Vas software na zkouseni slovicek a rad bych si v nem procvicoval slovicka z clanku. Existuje nejaka moznost si je tam naimportovat? Dekuji.

Ano, snad ještě do konce prázdnin by měl vyjít nový DataPack programu Language Lab, který bude obsahovat i slovíčka z článků. Časem by také měla vyjít zcela nová verze programu, kde si program bude lekce sám stahovat přímo z tohoto webu.

Než se to ale stane, napište mi mail, a já vám lekce pošlu zazipované.

rabl (at) bk dot cz

Dekuji!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.