Help for English

KET: Reading and Writing, sample 1, part 5

Komentáře k článku: KET: Reading and Writing, sample 1, part 5

 

fajn ale dvě chybyčky se našli … ale chtělo by to více testů jak KET tak PET .. please :-)

Tak tohle mi přišlo moc jednoduchý na jakousi KET zkoušku. K čemu je tahle zkouška dobrá? Asi to bude někde níž jak FCI ne? Přišlo mi to lehoučký.

Re:

Ano, PET je o jeden stupeň níže než FCE. Je dobrá jako důkaz, že člověk je na úrovni INTERMEDIATE (B1). V některých zaměstnáních např. certifikát požadují. A čekat až na FCE nebo CAE, to může někomu trvat ještě několik let.

Libi se mi Vase stranky a hodne me bavi. Diky za zabavnou a zajimavou vyuku. :-)

100% Je obdivuhodné, že se najdou i tak zainteresovaní profesoři jako jste vy! Děkuji za vše co děláte .)

je to opravdu kvalitne odvedena pace..lepsi stranku jsem jeste nenasel..mate muj velky obdiv!!!!! :-)

Jen jedna chybička :-) Jsem docela spokojená. Řekla jsem si, že si to jen vyzkouším, protože jsem trochu o této zkoušce začala uvažovat, i když je to u mě ještě brzy :oops:

tak 88% jsem asi trubka :-D

100% wow!! :-)

Myslim si ze na KET mam, rotoze mam 100%, myslim si ze to je hodne lehky

Já jsem ale blbej já mněl 3 špatně :(

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.