Help for English

"So Much More" by Escape from Earth

Komentáře k článku: "So Much More" by Escape from Earth

 

Sice jsem jim místama vůbec nerozuměla, ale zas tak špatnej výsledek to nebyl. :-) Pěknej text.

Písnička

Vím, že to sem neptaří, ale nikde jinde nemůžu nic o této skupině najít, tak kdyby jste někdo měl tuto písničku, mohl by jste mi jí poslat? Je krásná…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eliška vložený před 17 lety

Písnička

Vím, že to sem neptaří, ale nikde jinde nemůžu nic o této skupině najít, tak kdyby jste někdo měl tuto písničku, mohl by jste mi jí poslat? Je krásná…

Re: Písnička

No, my používáme vesměs písničky méně známých skupin. Superhvězdy typu U2 či REM by nám jistě svolení k umístění na webu nedali, a když jo, stálo by nás to tak 2000 EUR měsíčně. Za jednu písničku!

Re:

Tak, další písnička se v blízké době objeví. Frontman této skupiny je opravdu vstřícný.

zeptejte se, ale rychle, ať už to tu je :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od eurydika vložený před 17 lety

zeptejte se, ale rychle, ať už to tu je :-D

Re:

Zrovna jsem ze spojených států objednal pár kousků CD ze kterého tyto songy jsou. Budeme totiž mít soutěž, ve které celé album WHO DO I HAVE TO KILL budete moct vyhrát!

a dalo by se event.aspoň koupit? vyhraju asi těžko :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od eurydika vložený před 17 lety

a dalo by se event.aspoň koupit? vyhraju asi těžko :-D

Re:

Proč byste nevyhrála? Naše soutěže bývají trochu obtížnější, než klasické ‚Jak se jmenoval vítěz třetí české superstar, a) Zbyněk Drda, b) Karel Gott‘. U nás se musíte aktivně zapojit, něco napsat, apod. Proto většinou vybíráme vítěze z cca 10 –20 účastníků. Šance na výhru je potom poměrně vysoká.

No, to CD se dá objednat jen těžko. U nás ho nikdo nedistribuuje, musí se objednat z USA. Jde to i po internetu. Samo CD není tak drahé (cca 300 Kč), horší je převod peněz a poštovné. Mě převod stál 350 korun… a poštovné asi taky 300. No a ještě mi ta CD nedošla.

Pokud by ale byl zájem více lidí, mohl bych je objednat ve větším počtu… a pak by to přišlo levněji.

chi

100% 8-) (ne, že by to někoho zajímalo :-D

:o)))

Všechny moc zdravím, tahle činnost je jedna z mých velmi oblíbených. Angličtinu se učím třetím rokem (2× týdne) a potřebuji poslouchat a zkoušet doplňovat. Je to moc prima. pááááá M.

prosím mohl by mi taky někdo poslat nějaké jejich písničky.jsou úžasní.když se něco dobře poslouchá i se to skvěle doplnuje,není to žádná otrava:)

fakt moc hezká písnička :-) a celkově tendle odposlech slov! děláme přesně todle na hodinách angliny a tady se to dá skvěle procvičit=) super :-)

53% :oops: ,no je co zlepšovat :-D

Re: ach jo

Zkuste si to spíš legálně koupit.

Krása

krásná písnička a ještě k tomu jsem měla úplně poprvé 100% :-D :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.