Help for English

Ten Little Indians - počítačová hra zdarma

Komentáře k článku: Ten Little Indians - počítačová hra zdarma

 

Dotaz

nainstalovala jsem si hru, ale slovník nemám, musím si jej opravdu objednat z uvedené stránky, nebo je spolu hrou ke stažení zdarma a mně akorát nejde spustit?
Děkuji moc za odpověď, mějte se moc pěkně a moc Vám děkuji za Vaše internetové stránky jsou opravdu… nemám slov, tak alespoň si dovolím říct báječné! Ještě jednou moc děkuji!
Lenka

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lilabie vložený před 17 lety

Dotaz

nainstalovala jsem si hru, ale slovník nemám, musím si jej opravdu objednat z uvedené stránky, nebo je spolu hrou ke stažení zdarma a mně akorát nejde spustit?
Děkuji moc za odpověď, mějte se moc pěkně a moc Vám děkuji za Vaše internetové stránky jsou opravdu… nemám slov, tak alespoň si dovolím říct báječné! Ještě jednou moc děkuji!
Lenka

Re: Dotaz

Ano, slovník je součástí mého výukového software, kterým se tak trochu živím. Využívat ho ale můžete zdarma na našich stránkách (je ale jasné, že pohodlnější je ve hře prostě kliknout na slovíčko a nechat si ho vysvětlit / přeložit / vyslovit atd.).

Děkuji moc za odpověď, mám ještě další dotaz – kde hledat kombinaci čísel od sejfu? Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lilabie vložený před 17 lety

Děkuji moc za odpověď, mám ještě další dotaz – kde hledat kombinaci čísel od sejfu? Děkuji

Re:

Jak spočítat kombinaci čísel pro otevření sejfu je napsáno někde v domě na kousku papírku. Ten musíte nejdřív najít. Důležité bude jedno z čísel na obraze a informace obsažená v deníku.

jak si mám dát slovník do hry?

:?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od alex vložený před 17 lety

jak si mám dát slovník do hry?

:?:

Re: jak si mám dát slovník do hry?

Nainstalujte si do počítače plnou verzi programu Language Lab. Pokud ani potom Vám slovník ve hře Ten Little Indians nebude fungovat, napište mi mail, já vás navedu, co je potřeba udělat.

Zobrazeni

Lze nejak docilit toho aby hra bezela v klasickem okne? Ne aby byla ve „fullscrenu“ ?
thx

Odkaz na příspěvek Příspěvek od code vložený před 17 lety

Zobrazeni

Lze nejak docilit toho aby hra bezela v klasickem okne? Ne aby byla ve „fullscrenu“ ?
thx

Re: Zobrazeni

Ne, to bohužel nejde…

zahrada…

Dobrý den, běhám po zahradě už asi hodinu, ráda bych použila krupmáč, ale prý neumí s něčím takovým kopat. K čemu je mi krumpáč, když nemůžu kopat do hlíny, ani nic rozbít? :D A ta mapa zahrady mi taky nijak nepomohla, motám se pořád dokolečka a kde nic, tu nic. Fontánu už jsem ale zprovoznila :D

On odmítá kopat, prý, že už kopal a zahrada je velká… už nevím, jak mu to mám říct :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jiřina vložený před 17 lety

On odmítá kopat, prý, že už kopal a zahrada je velká… už nevím, jak mu to mám říct :D

Re:

Musíte si přečíst tu ‚mapu pokladu‘ co najdete kdesi v domě, a potom kopat na tom správném místě. Když se seknete, musíte to opakovat, přečíst, dojít na správné místo a kopat (DIG)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re:

Musíte si přečíst tu ‚mapu pokladu‘ co najdete kdesi v domě, a potom kopat na tom správném místě. Když se seknete, musíte to opakovat, přečíst, dojít na správné místo a kopat (DIG)

Re: Re:

Aha, on má krátkou paměť :D :D :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jiřina vložený před 17 lety

Re: Re:

Aha, on má krátkou paměť :D :D :D

Re: Re: Re:

Ne nemá, ale když kope a nenajde, taks e mu nechce kopat jen tak na slepo, a proto musíte znovu prostudovat mapu a dovést ho tam, kde zaručeně jeho kopání nebude zbytečné.

Super

Super hra,zatím jsem našla jen dva indiány,ale to mi neva,protože mě to děsně baví :-) .Teď jsem tu načerpala chytré rady,tak snad postpupím o kousek dál.

koupelna

Ahoj vsichni co propadli teto super hre. Uz jsem byla v koncich tak jsem si rekla ze juknu na vase rady a tady jsem se docetla, ze za zrcadlem je jakasi tajna mistnost, ale jak se tam dostat?! Zkousela jsem sundat zrcadlo a mlatit do nej krupmacem,ale nic se nedeje. Nevim jak dal.Poradte prosim.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.