Help for English

Listening: Telephone conversations #5

Komentáře k článku: Listening: Telephone conversations 5

 

spouštění nahrávky

nejde mi spustit nahrávku a nejen tuto. Mám tam černý obdélník a ať na něj klikám jak chci, nemění se na šipku, která spouští poslech. :-(

spouštění poslechu

provedla jsem odhlášení a nové přihlášení s heslem a nic. Stále černý obdélníček a po klepnutí se neaktivuje. Proč?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jarugo vložený před 17 lety

spouštění poslechu

provedla jsem odhlášení a nové přihlášení s heslem a nic. Stále černý obdélníček a po klepnutí se neaktivuje. Proč?

Re: spouštění poslechu

Musíte si do prohlížeče nainstalovat Flash Player (např. Macromedia Flash Player, Adobe Flash player apod.) Potom by přehrávání mělo fungovat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re: spouštění poslechu

Musíte si do prohlížeče nainstalovat Flash Player (např. Macromedia Flash Player, Adobe Flash player apod.) Potom by přehrávání mělo fungovat.

Re: Re: spouštění poslechu

Nevím proč to dnes nejde. Včera jsem používala listening – popis obrázků, dále písničku – to je ze Zábavy a článek o Shakespearově rodišti a vše fungovalo . Dnes jsem spustila počítač a nic,žádné audio. Můj operační program je XP s Multimedia Player.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re: spouštění poslechu

Musíte si do prohlížeče nainstalovat Flash Player (např. Macromedia Flash Player, Adobe Flash player apod.) Potom by přehrávání mělo fungovat.

Re: Re: spouštění poslechu

Teď jsem se podívala do programů. Ovládací panely – přidat a odebrat – a tam jsem našla Adobe flash player 9. Takže v tom to nebude. Tak mi poraďte, prosím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re: spouštění poslechu

Musíte si do prohlížeče nainstalovat Flash Player (např. Macromedia Flash Player, Adobe Flash player apod.) Potom by přehrávání mělo fungovat.

Re: Re: spouštění poslechu

celý problém je, že místo šipky, na kterou klepnu a zahájím poslech , tam všude mám černý obdélníček, který nereaguje.

vyborne

velmi dobre spracovano. jen tak dal

Veľmi sa mi to páči… je to super praktické cvičenie… táto stránka je ozaj super!!! :-D :-D :-D

TAk toto bolo jednoduche pre mna, ale ocenujem ten pekny muzsky hlas :-D

BEATIFUL !!!

Musíte mi dát číslo na tu slečnu… Zamiloval jsem se do jejího hlasu… Pane Vít, prosím… (jo jinak hundert %)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Norbi_CZ vložený před 15 lety

Musíte mi dát číslo na tu slečnu… Zamiloval jsem se do jejího hlasu… Pane Vít, prosím… (jo jinak hundert %)

Re:

ta „slečna“ je vdaná. Číslo vám nedám. :-)

Zblbla jsem věk..Ale jinak fajn… :-D

Špatně tel číslo

Myslela jsem si, že to mám konečně na 100 %, ale mám červenou u tel. čísla, i když je číselně dobře. Vadí, že jsem tam nedala pomlčky mezi trojice? Jinak super, díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Beatrix vložený před 14 lety

Špatně tel číslo

Myslela jsem si, že to mám konečně na 100 %, ale mám červenou u tel. čísla, i když je číselně dobře. Vadí, že jsem tam nedala pomlčky mezi trojice? Jinak super, díky

Re: Špatně tel číslo

Ne, pomlčky tam být nemají. Asi jste udělala něco ššpatně. To vám nepovím, výsledky vaše neznám.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.