Help for English

The Sage: Anglický slovník ke stažení zdarma!

Komentáře k článku: The Sage: Anglický slovník ke stažení zdarma!

 

Slovníkj je fajn, ale..

Slovník je docela fajn, akorát mě štve, že tam neni počitatelnost u podstatných jmen. Někdy by se mohla hodit.

Také mi to nejde stáhnout

Prosím, máte moc good web, ale nejde mi stáhnout slovník, ani když kliknu pravím tlačítkem a dám uložit jako… Teda, stáhnout mi to jde, ale potom to nejde otevřít. Nevím co s tím. Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kristýna Šormová vložený před 17 lety

Také mi to nejde stáhnout

Prosím, máte moc good web, ale nejde mi stáhnout slovník, ani když kliknu pravím tlačítkem a dám uložit jako… Teda, stáhnout mi to jde, ale potom to nejde otevřít. Nevím co s tím. Děkuji

Re: Také mi to nejde stáhnout

No, to bue něco na straně vašeho počítače, třeba máte nastavenou vysokou ochranu… je to EXE soubor, a ten by mohl být nebezpečný… zjistěte, zda máte nastavené jako uživatel právo k instalaci programů a spouštění exe souborů.

super

Úplnou náhodou som sa dostal na Vaše stránky, a zistil som, že je to najlepšia adresa-stránka, akú som doteraz našiel.Ste super, už som ju prezradil i mojim kamarátom.
Ďakujem …

jkjhl

Nevím jak se to ovládá.Prosím aby mě to někdo vysvětlil. :-(

stahnul jsem to ale nejak to nefakci , nevite proc ??? :?:idea:

Re:

To nevím, možná když budete konkrétnější, co myslíte tím ‚nefachčí‘? Nejde nainstalovat? Nejde spustit? Nejde stáhnout??? Oznamuje to nějakou chybu???

výkladový slovník

Slovník je super, vlastně celý stránky jsou super :-) Chtěla jsem si koupit elektronický výkladový slovník Macmillan English Dictionary. Nemáte s ním nějakou zkušenost ?

slovník

Tak se mi podařilo stáhnout instalační program, ale dál s tím nehnu. Koukám ale, že to je problém pro víc lidí. Co dál? Je to škoda, těšila jsem se konečně na něco kloudného. :shock: :idea:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jana Jonová vložený před 16 lety

slovník

Tak se mi podařilo stáhnout instalační program, ale dál s tím nehnu. Koukám ale, že to je problém pro víc lidí. Co dál? Je to škoda, těšila jsem se konečně na něco kloudného. :shock: :idea:

Re: slovník

Co to znamená, ‚dál s tím nehnu‘???

ahojky

me se to stahlo za chvilku a nainstalovalo v pohode… je docela v pohode :)

Tak tenhle slovník je opravdu super používám ho často a jsem spokojen .. díky moc

Re: Re: lenin

Já tak strašně obdivuji Vaši svatou trpělivost s dotazy tohoto typu…Přála bych si mít stejnou trpělivost se svými studenty když se po stopadesátéosmé ptají na tu stejnou věc. Nebo nedejbože se svým manželem a dětmi :). Dá se to taky nějak „naučit“ , jako angličtina :))? Nebo to máte od přírody :)?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od babip2aj vložený před 15 lety

Re: Re: lenin

Já tak strašně obdivuji Vaši svatou trpělivost s dotazy tohoto typu…Přála bych si mít stejnou trpělivost se svými studenty když se po stopadesátéosmé ptají na tu stejnou věc. Nebo nedejbože se svým manželem a dětmi :). Dá se to taky nějak „naučit“ , jako angličtina :))? Nebo to máte od přírody :)?

Re: Re: Re: lenin

Tak co se týče trpělivosti s manželkou a dětmi, tam jsem na tom stejně. Manžeůlka často žárlí, že s lidmi na internetu a se svými studenty mám daleko větší trpělivost než s nimi doma.

jupí

skvělej slovník, dlouho jsem něco podobnýho hledala…děkuji moc, ve škole máme taky jen tenhle a je těžké to hned pochopit (hlavně pro všechny antitalenty na jazyky jako jsem já), ale opakování je matkou moudrosti, že? :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.