Help for English

"Who Am I To You" by Schuyler Fisk

Komentáře k článku: "Who Am I To You" by Schuyler Fisk

 

Vecne dilema

Souhlasim, super pisen, myslim ze tohle proziva kazda druha zenska..mimochodme Norah Jones ma podobnou pisen Who Am To You, taky stoji za poslech.

dobry

85 %.3 doplneni od konce jsem si pustil snad osmkrat ale sloviko FEEL jsem tam rozhodne neslysel.Zbyle dve chyby byli spatne hlaskovani. Jinak moc diky vyborne jsem se pobavil.

mam dotaz k verši „You're hard to see, mystery“
konkrétně k mystery
poslouchám to furt dokola a pořád tam slyším něco jiného :o(
to je nějaká jiná výslovnost nebo…?

Re:

Je fakt, že to nezní jako ‚mystery‘… ale je to z jejích ofic. textů. To ale neznamená, že to je automaticky to, co tam skutečně zpívá. Někdy si to umělec změní a nazpívá jinak a pak do bookletu dá původní text, kde to nezměnil.

nemam co dodat..nema chybu, cim vice neznamy interpret, tim lepsi:)

Re:

Ano, zpívá tam něco jiného než MYSTERY. Něco jako „Misagreed“ (plus, minus). Na ´metrolyrics´ např. mají "Missed a green? ", což mi také přijde pofidérní (golf tam slečna Fisková asi nehraje:, no a ten apostrof za green, hmm… že by nějaké greening?).

Já mám zase potíž odhalit „I feel locked out…“, slyším „Are you locked out…“

Tož tak s muzikanty :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.