Help for English

CAE: Listening, part 3

Komentáře k článku: CAE: Listening, part 3

 

uf! uf!

Tak to bylo náročné :-(

To je síla

Jedna dobře, to je mazec. Více méně jsem typoval. :-(

hrůza

No tak to je katastrofa :-( Radši nebudu říkat, jak dopadl můj test… Slyšela jsem celkem dobře, ale mám problém vybrat správné odpovědi, ach jo :oops:

Prostě test

soustředit se .. jak už bylo zmíněno :-)

Re: To je síla

Taky jsem měla jen jednu. Ale uklidňuje mě, že se chystám na FCEčko :)

super

Tak tohle mi vyšlo..ale měli trošku zajímavý přízvuk, nepřišlo vám? :-D

Horror

Toto bolo teda poriadne tazke. :oops:

Zdravím :)

poslech byl suprovej!!!Mam dotaz: Pripravuji se na velkou zkousku ( ZJZP) na nasi skvele univerzite. Kdyz jsem doma jsem v pohode, nohy na stole a nemam vetsi problem s ani jednou casti (dokonce jsem si prosla i cambridge stranky ktere nam nas profesor doporucil :D ) potrebovala bych vsak poradit co delat v den zkousky to avoid nervozitu. Any ideas? Thanks a lot! :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Laduš vložený před 14 lety

Zdravím :)

poslech byl suprovej!!!Mam dotaz: Pripravuji se na velkou zkousku ( ZJZP) na nasi skvele univerzite. Kdyz jsem doma jsem v pohode, nohy na stole a nemam vetsi problem s ani jednou casti (dokonce jsem si prosla i cambridge stranky ktere nam nas profesor doporucil :D ) potrebovala bych vsak poradit co delat v den zkousky to avoid nervozitu. Any ideas? Thanks a lot! :)

Re: Zdravím :)

Relax, take a deep breath…
Snad Vám to na té Vaší (naší) skvělé univerzitě dnes vyjde. :) Good luck.

thank you soooo much :)

Iba 3/6. Nespokojny byt nemozem, lebo som rozumel takmer vsetko, hoci prednedavnom som mal problemy zachytit aspon 1 celu vetu. No odpovede ma uplne zmiatli, mozno by som mal viac bodov, ak by som to skusil natipovat. V kazdom pripade treba byt mimoriadne sustredeny a ratat s tym, ze prepocutie co i len jedneho slova moze lahko zmenit kontext.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dannyd14 vložený před 3 lety

Iba 3/6. Nespokojny byt nemozem, lebo som rozumel takmer vsetko, hoci prednedavnom som mal problemy zachytit aspon 1 celu vetu. No odpovede ma uplne zmiatli, mozno by som mal viac bodov, ak by som to skusil natipovat. V kazdom pripade treba byt mimoriadne sustredeny a ratat s tym, ze prepocutie co i len jedneho slova moze lahko zmenit kontext.

To asi ne.:) Při tipování byste měl pravděpodobnost 1,5 správné odpovědi:)

Tak to mám na 50!%!. Nejhorší na tom bylo, že jsem nemohla současně číst otázky s odpověďmi a zároveň poslouchat nahrávku. Musela jsem spoléhat na svou paměť. Pustila jsem si to ale jen jednou a ne dvakrát, protože jsem měla pocit, že lepší už to stejně nebude.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od naficka vložený před 3 lety

Tak to mám na 50!%!. Nejhorší na tom bylo, že jsem nemohla současně číst otázky s odpověďmi a zároveň poslouchat nahrávku. Musela jsem spoléhat na svou paměť. Pustila jsem si to ale jen jednou a ne dvakrát, protože jsem měla pocit, že lepší už to stejně nebude.

Rozdíl mezi jedním a dvěma poslechy může být docela zásadní. Při prvním poslechu často tipneme odpověď a při druhém si ji ověříme nebo naopak zjistíme, že tam nepasuje.
Minuta na důkladné přečtení otázek před poslechem určitě nestačí – čteme samozřejmě i během poslechu, případně při přechodu z jednoho pomyslného odstavce na druhý.

Jinak nerozumím, proč jste nemohla zároveň číst a poslouchat – nechtěla jste, nebo jste měla nějaký technický problém se zobrazením? :-o

Odkaz na příspěvek Příspěvek od naficka vložený před 3 lety

Tak to mám na 50!%!. Nejhorší na tom bylo, že jsem nemohla současně číst otázky s odpověďmi a zároveň poslouchat nahrávku. Musela jsem spoléhat na svou paměť. Pustila jsem si to ale jen jednou a ne dvakrát, protože jsem měla pocit, že lepší už to stejně nebude.

Viz to, co psal Franta… – ta nahrávka se dá otevřít v dalším okně… (kliknete pravým a vyberet tuhle možnost.)
což je poměrně důležité, protože při tom testu to tak je, že můžete do toho papíru při tom koukat…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.