Help for English

FCE: Use of English, part 4

Komentáře k článku: FCE: Use of English, part 4

 

it was peaceful town , v patnácté větě , nemá tam být „a“?

takže proto jsem to měla špatně, myslela jsem , že to „a“ tam chybí nezamýšleně :-D

jj

:? já mám taky 63 a taky jsem slavila,ale to je úplně jedno!já osobně tyhlety testy nemám tak moc ráda,protože často nechápu co dělat no… :-) ale je to pěkný,tohle by se mělo trénovat

witches night tests :--)

Hey Snowflakes, I think it is a great idea to test our brains like this after parties :-) Do you feel me? It ain´t bad :-D

No tedy žádná sláva, měla jsem jen 56%, to bych asi neobstála?? :? A co ta 15. věta? …a peaceful town?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od blueberry vložený před 17 lety

No tedy žádná sláva, měla jsem jen 56%, to bych asi neobstála?? :? A co ta 15. věta? …a peaceful town?

Re:

V patnácté větě je navíc slovo TOWN, pozná se to podle toho, že tam chybí člen. Když TOWN vynecáte, věta je OK – IT WAS PEACEFUL.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví cetverka
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re:

V patnácté větě je navíc slovo TOWN, pozná se to podle toho, že tam chybí člen. Když TOWN vynecáte, věta je OK – IT WAS PEACEFUL.

Re: Re:

Nevím, ale dělá to na mně dojem, že jste neobjevili kontrolu (?) – když najedete na značku správně/špatně (červená/zelená), vyjede vám správná odpověď. Ale možná radím zbytečně, tak případně se omlouvám.

polovicka, a za vetsinu muze jen moje nepozornost, ale jsem taky po patecnim veceru…

Thanx

Díky moc za Váš čas,stránky jsou opravdu skvělé! Obzvláště tenhle typ testů(trn v patě nejen mé,řekla bych)shledávám hodně užitečným :shock:
Janka

69

tak je to v procentech :-D jako vzdycky mi chybi koncentrace na to aby to bylo jeste lepsi

nb

:oops: stydim stydim…56 je maličko :?

75%

No první zkušební test, tak to snad neni tak zlé.. :) Nevíte někdo, jestli bych s tim uspela u FCE? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od m.merien vložený před 16 lety

75%

No první zkušební test, tak to snad neni tak zlé.. :) Nevíte někdo, jestli bych s tim uspela u FCE? :-)

Re: 75%

Kdybyste měla 75 procent z celého testu,pak ano.

%

Kolik procent musime mit u zkousky, minimalne 75? Diky za odpoved.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eanamar vložený před 16 lety

%

Kolik procent musime mit u zkousky, minimalne 75? Diky za odpoved.

Re: %

minimálně 60.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.