Help for English

Cvičení: Předpřítomný a minulý čas

Komentáře k článku: Cvičení: Předpřítomný a minulý čas

 

Re:

Asi jste tam omylem napsala např. na konec mezeru navíc, nebo na začátek… to je naše chyba, pokusíme se to nějak opravit, aby to mezery navíc, které tam člověk může omylem napsat, nepočítalo jako chybu.

Skutečně je možné v 9. otázce takto použít slovosled? „You like Shakespeare?“… Nemělo by tam být spíš „Do you like Shakespeare?“ případně „You like Shakespeare, don´t you?“ :?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucinda vložený před 18 lety

Skutečně je možné v 9. otázce takto použít slovosled? „You like Shakespeare?“… Nemělo by tam být spíš „Do you like Shakespeare?“ případně „You like Shakespeare, don´t you?“ :?:

Re:

Samozřejmě, že tam může být ‚You like Shakespeare?‘ Je to totiž otázka, na kterou vlastně už víte odpověď. Např. když jste o jeho oblíbeném autorovi už slyšeli. Ani na ni nepotřebujete odpověď.

Kdyby tu bylo ‚DO YOU LIKE SHAKESPEARE?‘, musela by následovat odpověď např. ‚Yes, I DO‘, a na to by teprve navazovala ta druhá část otázky. Tou se totiž teprve na něco skutečně ptáme.

neskutečně dobře vysvětlené!

THE BEST

fakt nejlepší stránky, které jsem kdy viděla… opravdu skvěle je to věe vysvětlené :-D
Zítra píšeme test a konečně to začínám všechno postupně chápat.
Je to boží :-D Děkuji moooooc!

docela fajn ............two mistake only...... 8-)

2 chyby a to pouze z preklepu, takze bez chyby, super :-D

Re:

DON'T COMPLAIN,IT'S FREE!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Surgeon vložený před 16 lety

Re:

DON'T COMPLAIN,IT'S FREE!

Re: Re:

Ale ne, jen ať si lidé stěžují. I když jsme zadarmo, chceme poskytovat prvotřídní služby. A kromě toho, kdyby se v tento den lidé nezačli ozývat, nikdy bychom na problém, který vzniknul, nepřišli. Došlo totiž k promíchání odpovědí u většiny našich testů. Museli jsme jejich původní stav obnovit ze zálohy.

problem

MÁM PROBLÉM NEZOBRAZUJE SE MI VYSVĚTLENÍ CHYB, POUŽÍVÁM JAK UVÁDÍTE PŘEJETÍ BAREVNÉ IKONKY , JINAK SUPR STRÁNKY, DÍKY

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karel ŠILHAN vložený před 16 lety

problem

MÁM PROBLÉM NEZOBRAZUJE SE MI VYSVĚTLENÍ CHYB, POUŽÍVÁM JAK UVÁDÍTE PŘEJETÍ BAREVNÉ IKONKY , JINAK SUPR STRÁNKY, DÍKY

Re: problem

Jaký používáte prohlížeč?

3. otázka – vysvětlení

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat proč u 3. věty není v otázce pomocné did? Je to kvůli tomu, že je to minulý průběhový nebo je to jiné pravidlo?

Předem děkuji a chválím stránky ;-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jesse vložený před 15 lety

3. otázka – vysvětlení

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat proč u 3. věty není v otázce pomocné did? Je to kvůli tomu, že je to minulý průběhový nebo je to jiné pravidlo?

Předem děkuji a chválím stránky ;-)

Re: 3. otázka – vysvětlení

Je to otázka se slovesem BÝT, tam se přeci žádné DO/DOES/DID nikdy nepoužívá.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: 3. otázka – vysvětlení

Je to otázka se slovesem BÝT, tam se přeci žádné DO/DOES/DID nikdy nepoužívá.

Re: Re: 3. otázka – vysvětlení

Děkuji ;-)

V otázce č.9 je správná odpověď ve tvaru „have you read“ . Chci se zeptat zda „have you red“ není to, co tam skutečně patří.???

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.