Help for English

Cloze: The Man Who Saved Celtic Music

Komentáře k článku: Cloze: The Man Who Saved Celtic Music

 

Bestbuy

Taky 80% :) … ale musim přiznat, že moje výkony jsou značně nevyrovnané

kde je chyba??

opravdu mě irituje, že získávám víc bodů v upper-intermediate testech než v těch intermediate… :? :-D

unbelievable!!! 87% a to jen proto, že mi poněkud unikl význam passed down. No po víc jak roce a půl absence ájiny to jde. Jsem teď na mateřský a zaplať pánbůh za Marka a tyto stránky. :-D

Lots of?

Dobrý den, proč nemůže být v poslední mezeře lots?? Dobře, není sice moc pravděpodobné, že by jich bylo lots of tak starých, ale gramaticky je to snad v pořádku ne?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od tynickaaa vložený před 17 lety

Lots of?

Dobrý den, proč nemůže být v poslední mezeře lots?? Dobře, není sice moc pravděpodobné, že by jich bylo lots of tak starých, ale gramaticky je to snad v pořádku ne?

Re: Lots of?

Ano, je to samozřejmě v pořádku. Tuto možnost jsem právě přidal mezi správné odpovědi.

Re: Re: Re: Lots of?

jenže to OF už tam je, takže se přidá jen LOTS, tedy jedno slovo

100% :-D ale bylo to celkem těžký

překlad

He would play the tunes, he had learned – hrával melodie, které se naučil.

Pokud je překlad věty správný, proč je v první větě „would play“ a nikoliv jednoduše „play“. Děkuji za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 16 lety

překlad

He would play the tunes, he had learned – hrával melodie, které se naučil.

Pokud je překlad věty správný, proč je v první větě „would play“ a nikoliv jednoduše „play“. Děkuji za odpověď.

Re: překlad

WOULD se takto často používá pro vyjádření něčeho, co tak bývalo: on hrával, a seržant zapisoval. HE WOULD PLAY je v tomto významu podobné jako HE USED TO PLAY.

Další stovčička

Do takovéhle školy bych chtěla chodit, když mi to tak jde :-D

Hrůza

Jen 67%, jde to se mnou z kopce :oops:, ale jinak hezký testík a dozvěděl jsem se něco zajímavého. 8-)

:-D … I think I have never been so surprised as I am now…100 % (btw je táto veta správne :?: )

Nic moc

Tak jsem moc neuspěla, jen 60% :oops: ach jo… Mám se ještě hodně co učit…

Re: kde je chyba??

jo, to ja si taky rikam, kde je chyba… v tech lehkych se vzdycky na necem nachytam… a ty tezky mi prijdou mnohem lehci… podle ceho se rozdeluje obtiznost?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka.90 vložený před 15 lety

Re: kde je chyba??

jo, to ja si taky rikam, kde je chyba… v tech lehkych se vzdycky na necem nachytam… a ty tezky mi prijdou mnohem lehci… podle ceho se rozdeluje obtiznost?

Re: Re: kde je chyba??

Podle toho, pro kterou úroveň autor test nebo článek zamýšlí.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.