Help for English

First Certificate Language Practice

Komentáře k článku: First Certificate Language Practice

 

Díky za dobrý TIP.

dotaz

Máte prosím nějakou zkušenost s učebnicí Progress to First Certificate /Self-study Student's Book/ autor Leo Jones, vydal Cambridge University Press, poprvé v roce 1997. Díky Věra

Ve čtvrtek mi First Certificate Practise spolu s Really Learn
100 Phrasal Verbs a rozhodně musím doporučit. Opravdu se z nich velmi dobře učí, jsem mile překvapen :-)

FCE

Slyšel jste o knížce Grammar and Vocabulary for first certificate od nakladat. Longman? Je stejně dobrá jako výše zmiňovaná?Díky za odpověď **

Odkaz na příspěvek Příspěvek od greend vložený před 16 lety

FCE

Slyšel jste o knížce Grammar and Vocabulary for first certificate od nakladat. Longman? Je stejně dobrá jako výše zmiňovaná?Díky za odpověď **

Re: FCE

No, tuhle myslím neznám, ale věřím, že nic nezkazíte, když si ji pořídíte. Takového procvičování není nikdo dost.

Re: FCE

Dobrý den,
„Grammar and Vocabulary for First Certificate“ znám a příjde mi skvělá.
Připravuju z ní studentu na FCE, teda nejen z této knihy…ale určitě je zde nejlépe vysvětlena gramatika, včetně frázových sloves, předpon a přípon, kdy je to „rozkouskované asi na 6 dílů v průběhu celé knihy.
Samozřejmě časy a další "špeky“.
Na začátku každé lekce je malý testík, kde si člověk testne svoje znalosti gramatiky, která se bude v dané lekci probírat, a pokud má 100% tak tu lekci může klidně přeskočit, ale je dobré vědět jak na tom jsem se zmíněnou gramatikou, protože tato kniha sice skvěle vysvětluje, ale vlastně to má být přípravka na FCE a proto předpokládá, že většinu gramatických jevů člověk alespoň teoreticky zná…
Další dobrá věc je, že po každých 2 lekcích je zde souhrný test na gramatiku z posledních 2 lekcí.

Navíc je tam taky WORD STORE, který je docela obsáhlý a najdete zde slovní zásobu rozdělenou podle tématických celků i s cvičeníma.
No a nesmí chybět ani klíč, takže si to samouk může případně opravit.
Jo a stejná kniha existuje taky na Advanced and Proficiency, ale tu moc neznám…

Pane Vít, jestli máte někde možnost, chtěl bych vás poprosit se na tu knihu mrknout, jestli máte stejný názor jako já, protože já bych jí dal 100%

ISBN-10: 058240018X
ISBN-13: 978–0582400184

Díky

Tuhle učebnici mi přinesl Ježíšek :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.