Help for English

The Billy Goats Gruff

Komentáře k článku: The Billy Goats Gruff

 

Skvělý!!!

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za tyto skvělé stránky, které mi hodně pomáhají v učení a hlavně mě učení opravdu baví. Povídky se zvukovou nahrávkou a slovíčkama nemají chybu. Jen ještě asi před třemi dny u zkoušení slovíček online docházelo k zařazení chybných slovíček do průběhu celého zkoušení což mi připadalo lepší. Nyní když se spletu musím slovíčko napsat 3× správně a pak už se ve zkoušených slovech neobjeví. Mně to vyhovovalo spíše před tím, ale je to jen můj názor. Ještě jednou díky za tyto stránky a přeji hodně štěstí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jehněda vložený před 17 lety

Skvělý!!!

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za tyto skvělé stránky, které mi hodně pomáhají v učení a hlavně mě učení opravdu baví. Povídky se zvukovou nahrávkou a slovíčkama nemají chybu. Jen ještě asi před třemi dny u zkoušení slovíček online docházelo k zařazení chybných slovíček do průběhu celého zkoušení což mi připadalo lepší. Nyní když se spletu musím slovíčko napsat 3× správně a pak už se ve zkoušených slovech neobjeví. Mně to vyhovovalo spíše před tím, ale je to jen můj názor. Ještě jednou díky za tyto stránky a přeji hodně štěstí.

Re: Skvělý!!!

Mám pocit, že tohle jsme rozhodně v posledních dnech neměnili. Je tam takový čtvereček, kde si můžete zaškrtnout, zda chcete metodu ‚učení‘, tam skutečně dochází k opakování slovíčka vícekrát. Zkuste si tento čtvereček neoznačit.

Re: Nejdou spustit nahrávky

Musíte mít nainstalovaný FLASH Player. Stáhnout si ho můžete zdarma ze stránek adobe.com

hezký

to je milý! :-)

Mě se zase zarazuji zpet do vyuky i slovicka co jksem napsala zpravne (oznacuji se zlute), ale jinak moc dekuji za tyto povidky a procist si slovicka pred tim, nez si pohadku pustim opravdu dost zabira

Nu, Norové mají veselé pohádky :-) Hezky se to čte.

Stránky se opravdu povedly :-) Moc dobře se tu učí. Oceňuji Vaši práci! Zdá se mi opravu užitečné, co pro lidi děláte. Doufám, že budete nadále pokračovat s doplňováním nových překladových textů a stránky se nezpoplatní :o

excellent

Také se připojuji k chvále na tyto stránky…Jsou opravdu úžasné..Dík za ně :-D

Dorý den,
chtěl bych se zeptat na gramatiku v první větě konkrétně: ,…who were to go up to the hillside.
Bylo by mi jasné proč tam je: ,..who went up to …
V tomto případě, ale nevím. Díky

Super, teším sa z tej stránky. Chcem sa opýtať, či nie je chyba na konci v popise a to v slove weight… malo by byť wait… alebo je to fráza? …maybe we'll just have to weight for another night to hear that one. In the meantime, if you want to hear more stories… ďakujem Ale každopádne super.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lubomira vložený před 10 lety

Super, teším sa z tej stránky. Chcem sa opýtať, či nie je chyba na konci v popise a to v slove weight… malo by byť wait… alebo je to fráza? …maybe we'll just have to weight for another night to hear that one. In the meantime, if you want to hear more stories… ďakujem Ale každopádne super.

Samozřejmě je to chyba.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.