Help for English

Kde mam zacit

 

cau chtel bych se zeptat kde mam zacit s anglictinou jsem zacatecnika nevim odkud mam zacit a tak…napiste mi prosim nekdo nakou osnovu podle ktery bych se mohl ucit ???predem dekuju… :? :?

Ano, ano, já vím. Osnovu. Nejste první, kdo volá po osnově. Důvodem, proč jsem ještě osnovu pro začátečníky nesestavil, je to, že zde ještě nemáme dostatek materiálů pro ty úplně začínající. Pro ně bych rád připravil spešl stránky, kde bude vysvětlení, cvičení, nahrávky atd atd. To ale zabere spoustu času. Ale musím se do toho už pustit.

Cus, ja teda neco malo uz vim, ale zacinal jsem s knizkou Anglictina pro samouky od Ludmili Kllmannové. Opravdu mužu vřele doporučit, je to v jedné knížce a když všechno projedeš, tak budeš mit dobre zaklady:o)

Tak dik…jo a az budou ty stranky tak dejte vedet jo…

a kdy by asi tak mneli bejt???? :?: :?: :?:

pokusím se alespoň kostru připravit do začátku školního roku… materiály by tam potom přibývaly postupně po celý můj život. :-)

jj dik tak mi pak pls napis jo…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.