Help for English

Použití SOME / ANY / A / AN

Komentáře k článku: Použití SOME / ANY / A / AN

 

dost dobry

Jiz jsem tuto tematiku probiral ale i tak se dve chybicky vloudily. Dik moc za perfektni vysvetleni v diskuzi

porad!!

ahoj já se učím anglicky už několik let, ale nějak mi to neleze do hlavy.
Nemáš nějaký zaručený tryk aby sem se jí dostatečně naučila??(myslím jako tak abych se dorozuměla??)
Díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dzimi vložený před 17 lety

porad!!

ahoj já se učím anglicky už několik let, ale nějak mi to neleze do hlavy.
Nemáš nějaký zaručený tryk aby sem se jí dostatečně naučila??(myslím jako tak abych se dorozuměla??)
Díky.

Re: porad!!

Ahoj,
problém je v tom, že žádný takový zaručený trik neexistuje.

Každý student si postupem času vytvoří svoje postupy, které mu vyhovují nejvíce. O tricíh k studiu se můžeš dočíst v rubrice Tipy a Triky, kde jsou dopodrobna probrány jednotlivá úskalí studia jazyka.

Pokud Tě budou dále zajímat i názory ostatních uživatelů – můžeš se zastavit na našem diskusním fóru.

já se učim tak že to čemu nerozumim (at to jsou slovesa nebo cokoli)si nalepim nad postel a časem mi to vleze do hlavy 8-)

diky za tyhle stranky, je to neskutecna pomoc… :-)

Mohl bych poprosit o nějaké testy pro naprosté začátečníky.U těch co jsou zde ny

Mam to za 100% Diky :-)

mam 70procent nic moc ale průměr ostatních je 66procent :-( :? :-D :-) 8-)

70% :-(

Nikitiskaa jsi lepčí než já –60% (po asi 5 letech angl.a 7 letech pauzy) :oops:

dobrý 90% po půl roce angličtiny jsem spokojená, ale umět bych to asi trochu měla když jsme se to teď zrovna učili :-D

wooow

100% 8-) jaaka som šťastna powiem profačke :-D

Lolut

100%-středně těžký test :-D

pfff… ein hundert 8-)

Cool

Tyto testy jsou fakt bezva, na 100% napoprvé, taky bezva na pochopení :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.