Help for English

Miscellaneous Upper-Intermediate test

Komentáře k článku: Miscellaneous Upper-Intermediate test

 

jj, sice ne 100% ale taky mam radost ze Marek na nas nezapomnel

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 16 lety

jj, sice ne 100% ale taky mam radost ze Marek na nas nezapomnel

Re:

No, určitě na vás myslím… a ještě víc na svoji milou oktávu na gymplu, pro které jsem do dnešní písemky potřeboval přidat ještě několik otázeček na probíranou slovní zásobu. :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Věrka
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

No, určitě na vás myslím… a ještě víc na svoji milou oktávu na gymplu, pro které jsem do dnešní písemky potřeboval přidat ještě několik otázeček na probíranou slovní zásobu. :-)

Re: Re:

To je hazký od Vás slyšet že jsme vaše milovaná třída :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Věrka vložený před 16 lety

Re: Re:

To je hazký od Vás slyšet že jsme vaše milovaná třída :)

Re: Re: Re:

Ale vždyť to přece víte, ne?

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Věrka
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Ale vždyť to přece víte, ne?

Re: Re: Re: Re:

No samozřejmě… tak ve škole:)
Já už musím běžet na bus, jede asi za 3min:)

hmmm…moc hezký a poučný, to mi fakt moc nevyšlo…

Re:

souhlasím, 90% u upperů nemívám…

Re:

RESENT se pojí s předmětem (podstatným jménem) nebo s gerundiem. Bylo by tedy I RESENT THEM NOT TELLING ME THE TRUTH.

mam jen 30%…hruza!!! :oops:

Měli bychom googlovat „built the tent up“ a také „build the tent up“ nebylo by to spravedlivé k „put the tent up“ které má stejný tvar v minulém čase. Takže to už máme dohromady 6 výskytů k build/built :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Maruska H. vložený před 16 lety

Měli bychom googlovat „built the tent up“ a také „build the tent up“ nebylo by to spravedlivé k „put the tent up“ které má stejný tvar v minulém čase. Takže to už máme dohromady 6 výskytů k build/built :-D

Re:

:-) šest lidí na celým světě že už to řeklo? :-D

1 chybička se vloudila :-)
Mám malou otázečku, Vaše úroveň na helpforenglish (UPPER) odpovídá CAE, nebo musím do Advanced ?

Děkuji za odpověď

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Alexandr Svetnicky vložený před 15 lety

1 chybička se vloudila :-)
Mám malou otázečku, Vaše úroveň na helpforenglish (UPPER) odpovídá CAE, nebo musím do Advanced ?

Děkuji za odpověď

Re:

CAE je ADVANCED. Ale to neznamená, že se na to nehodí materiály UPPER-INTERMEDIATE. Přesné označení není nikdy možné.

right now, i have completed all tests from (starter, elementary, pre-intermediate, intermediate). And this is my first test from this level i have made. 60% quite a good result. But could be better

Fed up with

já myslel,že FED UP OF-otrávený z(2.p.); FED UP WITH-otrávený(7.p.,čím)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.