Help for English

Sports vocabulary test

Komentáře k článku: Sports vocabulary test

 

poznámka

Ahoj Marku jako vášnivý příznivec sportu s názvem fotbal se musim ohradit.
In football you are supposed to get the ball into the opponent's net nebo dokonce ´in the back of the net´ je podle mě naprosto správně – minimálně v bristkých hospodách jsem to slýchával jako komentáře mnou pečlivě sledoovaných zápasů Premier league a taky když běžely zápasy na rádiu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 16 lety

poznámka

Ahoj Marku jako vášnivý příznivec sportu s názvem fotbal se musim ohradit.
In football you are supposed to get the ball into the opponent's net nebo dokonce ´in the back of the net´ je podle mě naprosto správně – minimálně v bristkých hospodách jsem to slýchával jako komentáře mnou pečlivě sledoovaných zápasů Premier league a taky když běžely zápasy na rádiu.

Re: poznámka

Jojo, máš pravdu. Mi zkazíš taky každou radost. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 16 lety

poznámka

Ahoj Marku jako vášnivý příznivec sportu s názvem fotbal se musim ohradit.
In football you are supposed to get the ball into the opponent's net nebo dokonce ´in the back of the net´ je podle mě naprosto správně – minimálně v bristkých hospodách jsem to slýchával jako komentáře mnou pečlivě sledoovaných zápasů Premier league a taky když běžely zápasy na rádiu.

Re: poznámka

Opraveno, pozměněno.

díky

:--) Super

hmhmmm :-) poučný

Football – soccer

Ahoj,chtěl bych se zeptat – když mluvíme o fotballu – In football you are supposed to get the ball into the opponent's … . Není to tak,že mluví-li anglicky mluvící člověk o ,,fotball, myslí tím americký fotball a tedy slovíčko by se mělo vztahovat k ,,těm dvoum vysokým tyčím,, než k brance v socceru? Díky.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.