Help for English

Language Exchange

Komentáře k článku: Language Exchange

 

Díky za tyto stránky!!!

Ahoj!!!
jsem strašně ráda že jsem na tyto stránky narazila a že vůbec existuje tento super způsob setkávání se s lidmi ze zahraničí!díky a všem držím palce!!!

Malá města

Internet je záchrana malých měst – cizinci, zvlášť rodilí co mají za rodný jazyk angličtinu, tady fkat moc není. Už velmi dlouhou dobu zkouším sehnat někoho alespoň na icq v angličtině, ale nedaří se mě to…nevzdávám to. Ideál by bylo někoho přes skype nebo přes icq na konverzaci…tak snad… :-D

pařte gaemsy s cizincema ;D

ja pozivam anglictinu hlavne pri hrani her ke komunikaci s ostatnimi, rekl bych ze je to vyborny zpusob jak se naucit aspon základně porozumět a pochytit trochu té hovorvé angličtiny ;-)

pozor na ně!

Také jsem si dala inzerát na MyTeacher a asi za dva měsíce mi přišla odpověď od slečny jménem Mirian Hady,odepsala jsem a následující mail mě dost šokoval – psala v něm, že je z Nigérie, že je v uprchlickém táboře v Senegalu a že jí zabili kvůli válce v Nigérii tatínka a maminku, tatínek prý pracoval v Hady Industrial Company Ltd. – bylo mi to divné, tak jsem si tu company „proklepla“ na netu, nikdy neexistovala. Jedná se o podvodnici, jednu z mnoha. Úplně ten samý mail píšou zloději, kteří tahají z lidí peníze na pomoc uprchlíkům a přitom se jedná o krádež, když si dáte do vyhledávače tu Hady Idustrial Company Ltd., dostanete se na stránky kde jsou vzory podvodných dopisů i jména odesílatelů.
Varuji všechny, dávejte si pozor, neodpovídejte a tyto maily ignorujte!!!
Byla jsem docela zklamaná, ale nevzdávám to. Přeju všem jen pravé přátele a hodně štěstí v studování angličtiny :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Horatio vložený před 17 lety

pozor na ně!

Také jsem si dala inzerát na MyTeacher a asi za dva měsíce mi přišla odpověď od slečny jménem Mirian Hady,odepsala jsem a následující mail mě dost šokoval – psala v něm, že je z Nigérie, že je v uprchlickém táboře v Senegalu a že jí zabili kvůli válce v Nigérii tatínka a maminku, tatínek prý pracoval v Hady Industrial Company Ltd. – bylo mi to divné, tak jsem si tu company „proklepla“ na netu, nikdy neexistovala. Jedná se o podvodnici, jednu z mnoha. Úplně ten samý mail píšou zloději, kteří tahají z lidí peníze na pomoc uprchlíkům a přitom se jedná o krádež, když si dáte do vyhledávače tu Hady Idustrial Company Ltd., dostanete se na stránky kde jsou vzory podvodných dopisů i jména odesílatelů.
Varuji všechny, dávejte si pozor, neodpovídejte a tyto maily ignorujte!!!
Byla jsem docela zklamaná, ale nevzdávám to. Přeju všem jen pravé přátele a hodně štěstí v studování angličtiny :-)

Re: pozor na ně!

Jasně, podobných SPAMů už mi přišlo tolik…

Re: pozor na ně!

Ahoj, mě drahá Mirian také napsala, ale jelikož jsem byla dopisování si chtivá, tak jsem odepsala. Chvíli jsme si i psaly, dokud mi nepřišel mail v kterém bylo, že se o mě zmínila faráři v tom jejich táboře a ten jí prý poradil, aby mě požádala o pomoc a to abych jí dovolila na můj účet poslat nějaké miliony. To už mi vrtalo hlavou více než to, že zrovna mě odepíše někdo s tak hrozným osudem a zadala jsem si nějaké věci do vyhledavače a tam jsem také zjistila, že podobných dopisů je spousta. Liší se třeba jen jménem nebo funkcí tatínka.
Ach jo, takže dál čekat až se ozve někdo normální. I když co je to normální?! Já to rozhodně nejsem, aspoň doufám.

problem

problem je že moc cizincu o vyuku češtiny zajem nemá, to velk naše nevýhoda vuči španělům , francouzům, němcům

www.englishbaby.cz je docela dobrá stránka…musím říct že sem měla štěstí a už přes půl roku si píšu s klukem z Kalifornie :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od helps vložený před 16 lety

www.englishbaby.cz je docela dobrá stránka…musím říct že sem měla štěstí a už přes půl roku si píšu s klukem z Kalifornie :-D

Re:

www.englishbaby.com samozrejme.)

Andrea

Prosím vás, nevíte někdo jak zrušit účet na MyTeacher.cz ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Dadinka07 vložený před 16 lety

Andrea

Prosím vás, nevíte někdo jak zrušit účet na MyTeacher.cz ?

Re: Andrea

To nevím, kontaktujte provozovatele, ne?

Re: Malá města

ahoj, přes skype nebo ICQ jsem to již zkoušela, ale nevím, asi jsem narazila, s prominutím, na samé pitomce,:-), tam šlo bohužel o úplně něco jiného než o psaní
určitě vyzkouším stránky uvedené v článku, rozhodně se mi to zdá serioznější

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ilona vložený před 16 lety

Re: Malá města

ahoj, přes skype nebo ICQ jsem to již zkoušela, ale nevím, asi jsem narazila, s prominutím, na samé pitomce,:-), tam šlo bohužel o úplně něco jiného než o psaní
určitě vyzkouším stránky uvedené v článku, rozhodně se mi to zdá serioznější

Re: Re: Malá města

samozřejmě tím myslím cizince, přes které jsem si chtěla rozšířit slovní zásobu :-)

Re: Re: pozor na ně!

ahoj,stalo se mě něco podobnýho.prej jestli bych nemohl převest z londýna na svuj učet částku 4,9mil.dolaru.mám kontak na banku i kdo ty peníze uložil.podle ména její otec.peníze si muže prej vyzvednout pouze prostřednictvím zahraničního partnera.pakpej přijede do čr.nevím co mám dělat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kasrman vložený před 15 lety

Re: Re: pozor na ně!

ahoj,stalo se mě něco podobnýho.prej jestli bych nemohl převest z londýna na svuj učet částku 4,9mil.dolaru.mám kontak na banku i kdo ty peníze uložil.podle ména její otec.peníze si muže prej vyzvednout pouze prostřednictvím zahraničního partnera.pakpej přijede do čr.nevím co mám dělat.

Re: Re: Re: pozor na ně!

Vůbec nic nedělejte. Takovéhle emaily prostě IGNORUJTE a nejlépe hned mažte.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.