Help for English

dobre odkazy + napad na tuto stranku

 

a dalej:
ked idem na cz » Slovní zásoba » Okruhy slovní zásoby » Slovíčka z písní » R.E.M. , tak by bolo dobre linkovat aj na lyrics z tej piesne, nielen na program na skusanie tych slovicok…

a este dalej ;) : tiez si sa zislo vyhladavanie aj v ramci fora – co ak uz odpoved na danu otazku vo fore je? Nemam to teraz ako prehladat.

a este este dalej: mozno by bolo dobre ku kazdemu clanku, jak sa zobrazuje aj uviest kolko komentarov je v diskusii a nejak ikonou ako vo fore odlisit, ci niekto reagoval na moje komentare (samozrejme ze nieje dobre odlisovat, ci je nieco nove v diskusii, lebo to je vzdy nieco…)

a este najdalej: uzamykanie fora, nech ked je vyrieseny nejaky problem, nech ho uz zbytocne neotvaram(e) ;)

Vždycky se v tom dá pitvat.. zamykání bych nedával :-)

Já mám dojem, že to zamykání už existuje, akorát není tak častá potřeba ho využívat.

Jj, je tu, ale ne pro public :) a nechal bych to tak :)

supeeeer stráááánka…

za dva týždne by som zabudla ze som nieco pisala

tééééééda neviem si zvyknut ze tu je viac stránok a ja vždy zareagujem na prvu . je to des ked si vsetci musite mysliet ze reagujem nejako od veci. nomusim dávať pozor

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.