Help for English

Cvičení: Popisování lidí

Komentáře k článku: Cvičení: Popisování lidí

 

100%

Dobře se to poslouchá, obrázky jsou krásné. Jen jsem neznala některá slovní spojení – middle-aged a good-looking – to je asi „ne moc pohledný“,nebo se to překládá jinak? O slovních spojeních, hlavně těch vžitých, jsem již slyšela, to bude asi také pěkný oříšek na učení. Tento test se mi moc líbí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

100%

Dobře se to poslouchá, obrázky jsou krásné. Jen jsem neznala některá slovní spojení – middle-aged a good-looking – to je asi „ne moc pohledný“,nebo se to překládá jinak? O slovních spojeních, hlavně těch vžitých, jsem již slyšela, to bude asi také pěkný oříšek na učení. Tento test se mi moc líbí.

Re: 100%

middle-aged – ve středním věku
good-looking – pohledný

v textu je ‚not very good-looking‘, tedy ‚ne moc pohledný‘.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: 100%

middle-aged – ve středním věku
good-looking – pohledný

v textu je ‚not very good-looking‘, tedy ‚ne moc pohledný‘.

Re: Re: 100%

Děkuji, přidávám do svého slovníčku.Stáhla jsem si novou verzi Language Lab a jsem ráda, že tu jsou i slovíčka z článků pro starter.Tento program denně využívám a díky němu se učím slovíčka velice dobře.

Ty obrázky – to je nádhera !!!
Kam se hrabou učebnice !

:-D 100%

100 percent

Paráda,dobre,že bol potom text aj napísaný…červené vlasy som nezachytila :-D

Nevím proč ale asi mi něco nejde spustit a počítač mi vubec nepřehráva zvuky, takže jsem si test skoušela na slepo a hádejte? 0%

Odkaz na příspěvek Příspěvek od nadka.h vložený před 16 lety

Nevím proč ale asi mi něco nejde spustit a počítač mi vubec nepřehráva zvuky, takže jsem si test skoušela na slepo a hádejte? 0%

Re:

Zřejmě nemáte nainstalovaný ADOBE FLASH PLAYER. Stáhněte si ho na stránkách Adobe.com.

Tiež mám 100 %. Inak veľmi dobrá stránka. Konečne sa poriadne naučím angličtinu :o)))
(neexistuje podobná stránka pre nemecký jazyk?)

Reakcia

super posluch, tí čo to hovoria majú dobrú výslovnosť preto to skoro vôbec nebolo ťažké :-)

Katekat

Jsem zbrklá, jsem nepozorná, jsme zbrklá…jdu si dát pauzu…sakra..takový lehký test a teďka mi kazí průměr… :oops:

100%

100% :-) opravdu povedené… I z nahrávek některých učebnic (dodávaných do škol) není tak dobře rozumět jako tady. Opravdu šlo perfektně rozumět… :-D

Skvělý.. 100% :-D

teda 100%

to je co říct, ja a poslech to moc nejde dohromady…ale snad se to zlepší…sna mi to pomuže:-)

Pre mna nahravky zrozumitelne, 100%, velmi pekne spracovany testik. Dakujem. :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.