Help for English

"Without" by Escape from Earth

Komentáře k článku: "Without" by Escape from Earth

 

Přes tu hudbu neslyším skoro ani slovo :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eliška vložený před 17 lety

Přes tu hudbu neslyším skoro ani slovo :?

Re:

Hodně slov (těch koncových) je dobře slyšet v té šeptané ozvěně :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re:

Hodně slov (těch koncových) je dobře slyšet v té šeptané ozvěně :-)

Re: Re:

Nechtěla jsem to vzdát a pustila jsem si to ještě jednou. Zapomněla jsem, že je to trochu tvrdší hudba, málem jsem při tom rozjezdu na začátku na sebe vylila kafe a volala sanitku kvůli srdeční zástavě…:)))

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eliška vložený před 17 lety

Re: Re:

Nechtěla jsem to vzdát a pustila jsem si to ještě jednou. Zapomněla jsem, že je to trochu tvrdší hudba, málem jsem při tom rozjezdu na začátku na sebe vylila kafe a volala sanitku kvůli srdeční zástavě…:)))

Re: Re: Re:

:-D

69 procentni uspesnost neni zase tak spatna i kdyz jsem dsoufal ze dopadnu lip.no co uz snad to priste bude lepsi. Dik :-)

Re:

Jseš dobrej, tě obdivuju, já jsem tohle cvičení nedokázala.

Katekat

No, tak ja nemam ani jedno slovo, bo ta hudba je dobrej kraval…ten jeho hlas je strasnej.. :oops: boli me z toho usi.. :( a to posloucham heavy metal a mam rada rock, ale toto je fakt desne (tot muj nazor :shock: )

funkční?

Je tato píseň funkční? Přehrají se mi pouze první 4 řádky a s jinými písněmi jsem problém neměla :oops: :?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kaama vložený před 16 lety

funkční?

Je tato píseň funkční? Přehrají se mi pouze první 4 řádky a s jinými písněmi jsem problém neměla :oops: :?:

Re: funkční?

Ano, je funkční, dejte Reload stránky.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.