Help for English

Cvičení: Brad Pitt

Komentáře k článku: Cvičení: Brad Pitt

 

chyba

Ve slovníčku máte „motorcykl“.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

chyba

Ve slovníčku máte „motorcykl“.

Re: chyba

:-) To se omlouvám. Měl jsem pocit, že jsem ho už opravoval, ale zase se tam mrška nějak vloudil.

jj mě se to také moc líbí, sice jen 80%, ale i tak jsem spokojená.

Hurraaaaaaaaa

100%…teda nie je to až tak zlé..ale aj tak sa musím veľa veľa učiť. :-)

o percento viac

Preco nemože byt v poslednom ,,Brat love his family????

Odkaz na příspěvek Příspěvek od muky vložený před 16 lety

o percento viac

Preco nemože byt v poslednom ,,Brat love his family????

Re: o percento viac

Protože ve třetí osobě by bylo LOVES.

Online slovíčka

V online slovíčkach máte pri slovíčku bývať – live výslovnosť laiv, tuším sa to vyslovuje liv

Odkaz na příspěvek Příspěvek od wobo vložený před 16 lety

Online slovíčka

V online slovíčkach máte pri slovíčku bývať – live výslovnosť laiv, tuším sa to vyslovuje liv

Re: Online slovíčka

Záleží na tom, jestli to je jako sloveso a nebo přídavné jméno/příslovce. Kde přesně to je?

Ostuda-tvrdila jsem, že má Brad 4dívky-z toho 2syny a 2psy :-D :-D :oops:

Nevím jestli jsem se na toto už ptala, ale nebylo by lepší před každým cvičením nechat učícího, aby se naučil slovíčka, která bude v daném cvičení potřebovat a pak teprve provést cvičení? Totiž často ztroskotám na tom, že jen neznám slovíčko. A vlastně by se dalo hned ve cvič. použít. U některých cvičení to lze přeskočit-naučit se slovíčka on-line a pak cv., ale třeba u tohoto se zobrazila až po vyhodnocení cv. :-) ale bylo to pěkné cvičení, mohlo by jich být více a více díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od symanska vložený před 15 lety

Nevím jestli jsem se na toto už ptala, ale nebylo by lepší před každým cvičením nechat učícího, aby se naučil slovíčka, která bude v daném cvičení potřebovat a pak teprve provést cvičení? Totiž často ztroskotám na tom, že jen neznám slovíčko. A vlastně by se dalo hned ve cvič. použít. U některých cvičení to lze přeskočit-naučit se slovíčka on-line a pak cv., ale třeba u tohoto se zobrazila až po vyhodnocení cv. :-) ale bylo to pěkné cvičení, mohlo by jich být více a více díky

Re:

To je sice dobrý nápad, ale i tím by se změnila podstata testu. Ten test je i na to, jestli znáte slovíčka, která se tam hodí. Kdybyste si je nejdřív prošla, bylo by to už spíš takové doplňování z výběru a o to tu nejde.

místo daughters dám z neznámého důvodu sisters :-)

chyba?

u věty Angelina Jolie ______ New Orleans.

Nemělo by tam být:
Angelina Jolie lives _____(in) New Orleans?
Dost mě ta věta zmátla…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chitkitka vložený před 15 lety

chyba?

u věty Angelina Jolie ______ New Orleans.

Nemělo by tam být:
Angelina Jolie lives _____(in) New Orleans?
Dost mě ta věta zmátla…

Re: chyba?

Aha, tak už vidím že je to celá věta…Nevšimla jsem si, že za girlfriend není tečka…ach jo…omlouvám se. Jinak tyhle stránky jsou dobré :) Ráda sem chodím a procvičuji se abych nezapomněla i to málo co si ještě pamatuju ;)

Very nice exercise.. I love it.. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.