Help for English

Výstava anglické Literatury?

 

:-) Ahoj,

už strašně dlouho se rozhlížím po nějaké výstavě literatury a nejlépe by bylo, kdyby šlo o anglicky psanou literaturu. Chtěl bych tam pozvat jednu slečnu – nevíte někdo o něčem takovémto ? Hledal jsem na netu a nic podobného jsem nenašel…

Moc děkuji a platím zlatem.

// edit: nemusi to byt jen vystava, nejake cteni, konference, co já vim, prostě kulturni akce, kam jde pozvat slecnu.

(P.S. Jeslti to Lucinko čteš a hodláš i tuto pozvánku odmítnout, tak mi to prosim neřikej dřív než se zeptám, děkuji Miluji Tě :-) )

No, opravdu mě nic takového nenapadá. Ale co takhle klasika, na skleničku, do kina, do divadla… já nevím :-)

Moc děkuji za rekaci – to slyším velmi nerad. Svět hnihy jsem propásl a nic podobného asi neni :-(. Škoda.
Do kina odmita (jako jinam) jen jsem si chtěl zvednou alespon trošku šance, tohle by jí určitě zajímalo.
Moc děkuji za odpověd, nezbývá než dál pátrat…

Zkusil jsi již jím číst překrásné citáty, někde v hezké kavárničce? Zkus tyhle :

http://www.eclecticenglish.com/…tations.html

:-)

Oni ten Oscar Wilde citát číslo 2, 5, a 8 trochu zblbli. Takto by to snad mělo vyjít:

2. „Experience is the name everyone gives to their mistakes.“

5. „I can sympathize with everything, except suffering.“

8. „A man cannot be too careful in the choice of his enemies.“

Azore! Kdykoliv já vytáhnu vhodné citáty od Oscara, další a další a další rande s děvčetem mám skoro zaručeno. A když ona to pak začne mezi námi brát trochu vážně, já pak ZASE vytáhnu toho Oscara. Moudrá slova, jako třeba .......

„Woman begins by resisting a man's advances and ends by blocking his retreat.“
„Bigamy is having one wife too many. Monogamy is the same.“
„One should always be in love. That is the reason one should never marry.“
„The one charm about marriage is that it makes a life of deception absolutely necessary for both parties.“

....... atd. atd. atd.. Pželož si to do Češtiny, bude se ti to možná jednou hodit. :-D

Dik, ale já zustanu u svých vět „Opatruj se, jsi to nejcennější co svět má“ „Jsi užasná princezna“ … atd. Anglicky neumím dostatečně na to, abych tim okouzloval, divku, která angličtinu studuje a učí. Krom toho se k citátum nemam šanci dostat, pokud se mnou někam nepujde. Myslel jsem, že zrovna výstava anglicklé literatury by byla pro ni neodolatelným lákadlem. Bohužel jsem nic takového nenašel. Jinak si myslim, ze rozbirat tu me vztahy na teto www neni dobre.(ale dik) na uzasnou větu „your eyes September“ – mi neodpovedela, ško­da.

S vystavou knih to tedy vypadala spatne, když už nevedel ani pan Marek. :-(.

BTW: Pane Vít (vykam) ted toho mam moc do školy a tak, ale dřiv nebo později budu hledat někoho, kdo je schopen natočit videopřednašku v angličtině (o socialnim inženyrstvi,textu budu mit) takže se ptam jestli by jste čistě hypoteticky měl zájem. Ja to hodně do budoucna. Asi neni dobre ptat se tady, ale zatim to opravdu nehori. Děkuji.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.