Help for English

Cvičení: Family #1

Komentáře k článku: Cvičení: Family 1

 

poznámka

jo aha, sestra mého syna je moje dcera :D I když je to zavádějící :D nemusí být, že jo!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 16 lety

poznámka

jo aha, sestra mého syna je moje dcera :D I když je to zavádějící :D nemusí být, že jo!

Re: poznámka

Jasně nemusí, ale co jiného z nabídky vybrat?

Re: Re: poznámka

Když se rozvedu a manželka bude mít další dítě s někým jiným, bude to potom např. sestra mého syna, ale nebude to moje dcera. Vlastně to pak ale nebude jeho ‚sister‘ ale ‚half-sister‘. Jenže kdo na to ‚half-‘ hraje…

to je zmatek :-D

také

na 100%. Ještě nedávno jsem tyto testy neuměla.Ale podle Vašich stránek se to učí velice dobře.

Super

test 100% -super angličtina, stránky super.

wooow sto percent xi s tymito rodinymi clenmi mam problem v slovencine teda cudujeeem sa :shock: Inac fakt perfektna stranka moooc sa mi lubi odteraz moja oblubena.

jedna chyba

jedna chybička ale dobry na mě.a připojuju se krásný stránky bez nich bych se do angličtiny nepustila sama.

100% ale ta sestra meho syna mi dala zabrat :-D velice dobre se to uci, opravdu moc pekne udelane

100 % :-D

trochu jsem zaváhala :-) že, ale zlepším se.

71% to jde:-)

To jde 71 % Já se učím sám s těchto stránek a jdeto, ale dřeto:-)

Dobrý den

jsem tu nový, zajímalo by mě jestli jde zjistit kterou otázku jsem měl špatně. Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od milostpan vložený před 14 lety

Dobrý den

jsem tu nový, zajímalo by mě jestli jde zjistit kterou otázku jsem měl špatně. Děkuji

Re: Dobrý den

Kliknout na vyhodnotit a přečíst si odpovědi s vysvětlením. Viz článek „Jste tu poprvé“.

Fakt super

Teda Vaše stránky mě tak chytly, že teď bohužel trpí rodina, maminka je stále na netu a hrozně jí to baví. Díky moc, konečně věřím tomu, že se anglicky naučím a navíc bez trápení.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.