Help for English

Jak na to: Popis obrázku

Komentáře k článku: Jak na to: Popis obrázku

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od T0M vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Nezatracujte google, on se jen tezko hleda lepsi vyhledavac, opravdu!

Doporucuji jeste jednou procist SEO, mozna vas pak napadnou dalsi veci, jak se dostat na prvni stranu, nejlepe do prvnich peti odkazu. Vase stranky si to rozhodne zaslouzi!

Ja jsem vas objevil diky google, takze to s vama asi nebude tak zle:-)

www.google.com/…in/answer.py?…

Hodne stesti a diky za tyhle stranky

Re: Re: Re: Re:

Zbezne jsem mrknul na zdrojak vasich stranek a svete div se, vas meta tag „keywords“ je SPATNE! Mate tam pouze „keyword“.
Spravna syntaxe:
Vysledkem je, ze vyhledavace si pro vase stranky zadna klicova slova neulozi. To je asi hlavni pricina vasi „nepopularity“.

Snad to pomuze!

Tom

Odkaz na příspěvek Příspěvek od T0M vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Nezatracujte google, on se jen tezko hleda lepsi vyhledavac, opravdu!

Doporucuji jeste jednou procist SEO, mozna vas pak napadnou dalsi veci, jak se dostat na prvni stranu, nejlepe do prvnich peti odkazu. Vase stranky si to rozhodne zaslouzi!

Ja jsem vas objevil diky google, takze to s vama asi nebude tak zle:-)

www.google.com/…in/answer.py?…

Hodne stesti a diky za tyhle stranky

Re: Re: Re: Re:

Na ‚nepopularitu‘ si rozhodně nestěžujeme… ale díky za info o tom tagu.

Toto je nejlepší stránka z výukou angličtiny … :-D :-)

Doufám, že to pomůže

Výše uvedený článek o popisu obrázků mě nadchl. Zní to tak jednoduše… :-) Myslím, že se to touto formou dá natrénovat. Děkuji a už se bojím méně…

seznameni

Dnes jsem se konečně podívala na Vaše stránky – tip mám od dcery a jsem ji opravdu vděčná. Zatím jsem pouze na začátku a už se těším co bude dál. V létě jsem udělala FCE a pokračuji dále – článek o popisu obrázku je supr a některé věci mne vůbec předtím nenapadli. Dík Dík :-D doporučím všem

nejlepší webové stránky

Také jsem tyto stránky objevila zcela náhodou a už jsem u nich zůstala. Jsou opravdu nejlepší! Děkuji.

dik

:-D dik hodně jsem se naučila :-) :-) :-) :-)

Jeden z nej článků :):):)

Jak tak koukám, tak díky vám jsem zase o krok blíž k tomu udělat dobře maturitu.. Kdybych byl jednou nechutně bohatý, tak na tuhle stránku určitě budu přispívat.. Tahle stránka mě naučila víc než škola :-D

Děkuji za skvělý článek. Zrovna toto děláme ve škole a tady to je pěkně všechno pohromadě:)

The Other_The Latter

na obrázku jsou dva muži. jeden stojí, ten druhý sedí. ten druhý – „the other“ nebo „the latter“? (nebo obojí)?

Re: The Other_The Latter

THE OTHER.
The latter se používá jinak. Když zmíníte dva, tedy např. Pepík a Jiřík, a potom řeknete, že ten druhý z nich (tedy Jiřík) je takový a takový… THE LATTER IS TALL (Ten druhý z nich je vysoký)

Re: Líbí se mi

dobry den, suhlasim s gabinou.

Ja by som mala otázočku, vždy používam vo fráze „at“ miesto „in“
: At the picture we can see…
Je to tak nesprávne?, tu som sa nikde nedočítala či je to možné aj takto.

Re:

To by celkom zaujímalo aj mňa :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mastema vložený před 14 lety

Ja by som mala otázočku, vždy používam vo fráze „at“ miesto „in“
: At the picture we can see…
Je to tak nesprávne?, tu som sa nikde nedočítala či je to možné aj takto.

Re: …

Ne, správně je IN the picture.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.