Help for English

Intermediate Grammar Test #4

Komentáře k článku: Intermediate Grammar Test 4

 

96 pct

Hm, nesmyslný dvě chyby z překouknutí!!! Myslel jsem , že tam je neměl jsi ležet :D Ležení je špatné. A pak jsem špatně pochopil 39tku :) Ale časově jsem to zvládl snad za 7 minut :--)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví roman298
Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 16 lety

96 pct

Hm, nesmyslný dvě chyby z překouknutí!!! Myslel jsem , že tam je neměl jsi ležet :D Ležení je špatné. A pak jsem špatně pochopil 39tku :) Ale časově jsem to zvládl snad za 7 minut :--)

Re: 96 pct

Taky 2 blbý chybky ale tak 96% není špatný…

Wow osobně jsem tenhle test zkusila jen tak ze zvědavosti a
50% úspěšnost považuju v 8.třídě ZŠ za úspěšnou :-D 8-)

No a ja se teda muzu jenom stydet :oops: :? :-(

94 prc

Tak nevím. Včera jsem si přepnul úroveň z INTERMEDIATE na UPPER, ale nevím jestli si to po dnešních 3 chybách zasloužím. Nezvládnutou látku se doučím, slibuji :-)

86% :-D a úplně zbytečný chyby – prostě se musím naučit číst otázky pořádně, zkrátka jak nám náš mluvčí furt připomíná své oblíbené RTFQ (read the f… question) – na tom něco bude :-)

84%… mno… fakt blbý chyby :) Z osmi jsem teda tři nevěděl, zbytek opět nepozornost… :oops:

88procent, myslím, že celkem dobrý na to, že maturuju až za 2 roky.Z ostatních 6chyb jsem se poučila a snad si to budu pamatovat. díky za test…akorát moc nechápu význam věty č.48

72prc…not bad,but it could be better.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od -barka- vložený před 16 lety

88procent, myslím, že celkem dobrý na to, že maturuju až za 2 roky.Z ostatních 6chyb jsem se poučila a snad si to budu pamatovat. díky za test…akorát moc nechápu význam věty č.48

Re:

Vzal jsem si taxi, abych nepřišel pozdě.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 16 lety

Re:

Vzal jsem si taxi, abych nepřišel pozdě.

Re: Re:

jo díky, tak jsem to taky pochopila, ale aby je přece in order to. Vím, že se to tam nehodí, tak jsem dala in case a chápala jsem to jako: vzal jsem si taxi, v případě kdybych příšel pozdě. Takže so that znamená aby?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od -barka- vložený před 16 lety

Re: Re:

jo díky, tak jsem to taky pochopila, ale aby je přece in order to. Vím, že se to tam nehodí, tak jsem dala in case a chápala jsem to jako: vzal jsem si taxi, v případě kdybych příšel pozdě. Takže so that znamená aby?

Re: Re: Re:

Jistě, vedlejší účelové věty tvoříme pomocí SO THAT nebo IN ORDER THAT. Vetšinou jde místo nich použít účelový infinitiv (IN ORDER TO, i bez IN ORDER).

Přečtěte si o tom článek (Účelové věty).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Jistě, vedlejší účelové věty tvoříme pomocí SO THAT nebo IN ORDER THAT. Vetšinou jde místo nich použít účelový infinitiv (IN ORDER TO, i bez IN ORDER).

Přečtěte si o tom článek (Účelové věty).

Re: Re: Re: Re:

moc diky, už jsem si to přečetla a konečně tomu rozumím.

  1. She got accepted to Harvard?

    ///není to spíš oznamovací věta?

    jestli je ta věta správně,prosím vás o vysvětlení.

    děkuji

Re: Re:

proč by mu neměla jít matika?nechápu.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.