Help for English

Money vocabulary test

Komentáře k článku: Money vocabulary test

 

fajn testík na zopakování – jen chci upozornit na překlep ve větě č.3 – so that we could bUy

aspoň něco

Tak tenktokrát jsem nezaváhal, tradičně vocabulary testy mi jdou :--) Co mi nejde jsou listeningy proficiency typ cvičení kdy hovoří dva na nějaký téma a posliuchač má určit, jestli si to myslí jeden, druhej, nebo oba.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od LENKA vložený před 16 lety

fajn testík na zopakování – jen chci upozornit na překlep ve větě č.3 – so that we could bUy

Re:

díky! opravím.

good

Even if I'm a bit tired and confused I've made it ;--)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Miky
Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 16 lety

aspoň něco

Tak tenktokrát jsem nezaváhal, tradičně vocabulary testy mi jdou :--) Co mi nejde jsou listeningy proficiency typ cvičení kdy hovoří dva na nějaký téma a posliuchač má určit, jestli si to myslí jeden, druhej, nebo oba.

Re: aspoň něco

Jsi zkratka dobrej, to je bez debat! :) A s tim listeningem se netrap – jiste to svou pili casem zvladnes a das nam opet vedet pod nejakym clankem – nejlepe pro uroven elementary ;-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Miky vložený před 16 lety

Re: aspoň něco

Jsi zkratka dobrej, to je bez debat! :) A s tim listeningem se netrap – jiste to svou pili casem zvladnes a das nam opet vedet pod nejakym clankem – nejlepe pro uroven elementary ;-)

Re: Re: aspoň něco

Ale no tak!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Miky vložený před 16 lety

Re: aspoň něco

Jsi zkratka dobrej, to je bez debat! :) A s tim listeningem se netrap – jiste to svou pili casem zvladnes a das nam opet vedet pod nejakym clankem – nejlepe pro uroven elementary ;-)

Re: Re: aspoň něco

Závidíš, viď ;) Neboj, však Ty se taky jednou vypracuješ. Chce to jen pevné nervy a neohlížet se na ostatní, soustředit se jen na svůj výkon ;)

Poprvé

Poprvé po 20 měsících, co chodím na HelpForEnglish na 100%. Prosím další testy s finanční a účetní problematikou 8-).

Re: Poprvé

Gratuluji Vám! Díky moc za tip na freerice web, to je skvělá hra!

Freerice

Já jsem si Freerice taky prárkrát dal. Vžycky do tísíce nasbíraných bodů (gramů). Moje úroveň je však dost nestálá. Pohybuje se 5 do 12. Většinou končím na 9. Doufám, že když teď jde cena rýže tak nahoru, že to nezruší. Ono člověka potěší, když se něco naučí a zároveň to k něčemu dobrému poslouží.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 16 lety

Freerice

Já jsem si Freerice taky prárkrát dal. Vžycky do tísíce nasbíraných bodů (gramů). Moje úroveň je však dost nestálá. Pohybuje se 5 do 12. Většinou končím na 9. Doufám, že když teď jde cena rýže tak nahoru, že to nezruší. Ono člověka potěší, když se něco naučí a zároveň to k něčemu dobrému poslouží.

Re: Freerice

Aha, tak teď jsem si to dal do 1000 zase jednou po delší době a zjistil jsem, že je to jednodušší než to bylo dřív, protože tam zařadili opakovací režim, což je dobré pro zapamatování. Takže tentokrát jsem skončil na úrovni 19. Tentokrát ale dost záleží na tom, na jakou úroveň se dostanete po prvních čtyřech slovíčkách. Když toho hodně víte (a nebo dobře zatipujete), tak se dostanete na vysokou úroveň a ta vám v opakovacím režimu nejde tak rychle dolů, jak tomu bylo předtím. Já se ale doma cítím na úrovni 10, kolem té dvactítky to bylo hodně o tipování.

Re:

Podařilo se mi totéž a ještě jsem si v 7. přidala ‚low‘.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.