Help for English

Extra words: It was like "Jaws"

Komentáře k článku: Extra words: It was like "Jaws"

 

91%

Jupey :-)

yeah

:--) 100 procent

Re:

Tak to neni zadny vejvar…
Btw, co to ma co spolecnyho s anglictionou? Ze by ty dolary?

:-) jooooo, 100%

s timhle mam fakt potiz,ale musim se to naucit na testy na vs :oops:

64%… mohlo to bejt lepší :o

100%

:-D Super testik, super vysledek, super stranky…

100%

juuuu :--)

příště asi budu muset číst zadání.. dlouho jsem přemýšlela, co by asi tak v tom pátém řádku mohlo být špatně

100%

děkuji moc za skvělé testy!:) jen malá poznámka. Tento test mi přišel o moc jednodušší než Devoted friend, který je nižší úrovně. Možná je to jen můj pocit, nebo se mi tento jen náhodou povedl:)

100%

Hurá :c)

Re: 91%

detto ;( skoda predposledneho riadku chyby z nepozornosti :(

hah

..si asi jdu udelat kafe, at se trocha proberu :idea:

went a fishing?

Dneska jsem tomu dal, :-( vůbec se nehádám, to byly totální chyby z přehlédnutí, nicméně chtěl jsem se zeptat, vazba „go a fishing“, kterou jsem tam spáchal, podle tooltipu nedává smysl? Tj. musí to být „go a-fishing“? (A předpokládám, že i pak člověk působí jako že přišel ze šestnáctého století?)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Dupinožka vložený před 15 lety

went a fishing?

Dneska jsem tomu dal, :-( vůbec se nehádám, to byly totální chyby z přehlédnutí, nicméně chtěl jsem se zeptat, vazba „go a fishing“, kterou jsem tam spáchal, podle tooltipu nedává smysl? Tj. musí to být „go a-fishing“? (A předpokládám, že i pak člověk působí jako že přišel ze šestnáctého století?)

Re: went a fishing?

:-D ano, GO A-FISHING by smysl dávalo, ale skutečně by člověk vypadal, jako kdyby spadl z Marsu. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.